Πίσω στο κατάστημα DRWDA0223002K02C

DARWI Marbel σετ μαρκαδόροι ακρυλικού 2 mm Light

Διαθέσιμο
€25,90
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Darwi Marbel σετ μαρκαδόροι ακρυλικού 2 mm Light προσφέρει μια επιλογή από απαλές, φωτεινές και παστέλ αποχρώσεις, ιδανικές για έργα με ντελικάτη χρωματική παλέτα. Είναι εξαιρετικοί για διακόσμηση ημερολογίων, scrapbooking, εικονογράφηση, χειροτεχνίες και απαλό lettering. Κάθε μαρκαδόρος περιέχει καλυπτικό, ματ και ανεξίτηλο ακρυλικό χρώμα, το οποίο αναμειγνύεται τέλεια με ολόκληρη τη σειρά Marbel και συμπληρώνει άψογα τους έντονους τόνους της σειράς Bright.

Οι μαρκαδόροι διαθέτουν αξιόπιστο σύστημα βαλβίδας με μπίλια ανάδευσης για ομοιόμορφη ροή χρώματος. Χάρη στη μεσαία μύτη 2 mm, μπορείτε εύκολα να σχεδιάσετε ακριβείς γραμμές καθώς και να γεμίσετε μικρότερες επιφάνειες.

  • Τύπος μύτης: μεσαία μύτη 2 mm (αποσπώμενη και ανταλλάξιμη)
  • Χαρακτηριστικά χρώματος: καλυπτικά, ματ και ανεξίτηλα ακρυλικά χρώματα
  • Χρωματική γκάμα: ανοιχτές και παστέλ αποχρώσεις της σειράς Light
  • Τεχνολογία: σύστημα βαλβίδας με μπίλια ανάδευσης
  • Χώρα προέλευσης: κατασκευάζεται στο Βέλγιο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα