Μαρκαδόρος ακρυλικού DARWI Marbel 0,7 mm

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€8,59
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ο μαρκαδόρος ακρυλικού Darwi Marbel 0,7 mm είναι ένας μαρκαδόρος γενικής χρήσης, σχεδιασμένος για λεπτομερή εικονογράφηση και ακριβή περιγράμματα. Χρησιμοποιεί τεχνολογία βαλβίδας με μπίλια ανάδευσης, χάρη στην οποία το ματ, καλυπτικό ακρυλικό χρώμα χωρίς διαλύτες και χωρίς οσμές αναμειγνύεται πάντα τέλεια. Εφαρμόζει εξαιρετικά σε χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, φελλό, πέτρα, γυαλί, μέταλλο, κεραμικό, πλαστικό, ύφασμα και δέρμα χωρίς να απαιτείται αστάρι (primer).

Πριν στεγνώσουν, μπορείτε να αναμίξετε τις διάφορες αποχρώσεις της σειράς Marbel (40 κλασικές, 6 μεταλλικές και 4 νέον) απευθείας πάνω στην επιφάνεια. Μετά το στέγνωμα, το αποτέλεσμα είναι μόνιμο, ανθεκτικό στο φως και αδιάβροχο. Ο μαρκαδόρος διαθέτει επιπλέον αφαιρούμενη, πλενόμενη και ανταλλάξιμη μύτη, ενώ το σώμα του αποτελείται από πάνω από 30% ανακυκλωμένο πλαστικό.

  • Πάχος μύτης: εξαιρετικά λεπτή 0,7 mm (αφαιρούμενη, πλενόμενη και ανταλλάξιμη)
  • Τύπος χρώματος: υδατοδιαλυτό, καλυπτικό και ματ ακρυλικό χρώμα, άοσμο και χωρίς διαλύτες
  • Κατάλληλες επιφάνειες: χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, φελλός, πέτρα, γυαλί, μέταλλο, κεραμικό, πλαστικά, ύφασμα, δέρμα
  • Χαρακτηριστικά γραφής: μόνιμη, ανεξίτηλη στο φως και αδιάβροχη μετά το στέγνωμα
  • Ασφάλεια και προέλευση: πληροί τα πρότυπα AP και EAC, κατασκευάζεται στο Βέλγιο
  • Αποθήκευση: σε οριζόντια θέση
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα