Χρώμα με εφέ πάγου DARWI Ice 80 ml

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€2,39
€29,88 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το χρώμα με εφέ πάγου DARWI Ice είναι ένα διακοσμητικό ακρυλικό χρώμα που, στεγνώνοντας στον αέρα, δημιουργεί με φυσικό τρόπο μια λαμπερή επιφάνεια με κρυσταλλικό μοτίβο παγετού, που θυμίζει παγωμένο παράθυρο. Χάρη στην πυκνή του σύνθεση, μπορείτε να το εφαρμόσετε σε λεπτή ή παχύτερη στρώση, επιτυγχάνοντας ένα εντυπωσιακό τρισδιάστατο ανάγλυφο εφέ πάγου χωρίς να απαιτείται καμία περίπλοκη τεχνική.

Το χρώμα είναι υδατοδιαλυτό και δεν περιέχει διαλύτες. Μπορεί να εφαρμοστεί απευθείας σε γυαλί, κεραμικό, ξύλο, χαρτί και ύφασμα χωρίς να χρειάζεται αστάρι. Οι αποχρώσεις αναμειγνύονται μεταξύ τους και μετά το πλήρες στέγνωμα η επιφάνεια παραμένει σταθερή και ανθεκτική.

  • Όγκος: 80 ml
  • Χρήση: γυαλί, κεραμικό, ξύλο, χαρτί, ύφασμα
  • Εφαρμογή: με πινέλο, σφουγγάρι ή απευθείας από το μπουκάλι (καθαρισμός εργαλείων με νερό πριν στεγνώσει)
  • Χαρακτηριστικά: το λαμπερό εφέ παγετού σχηματίζεται αυτόματα κατά το στέγνωμα, αναμειγνύεται με άλλες αποχρώσεις Ice
  • Προέλευση: κατασκευάζεται στο Βέλγιο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα