Πίσω στο κατάστημα CCH280011

Σετ χριστουγεννιάτικων αυτοκόλλητων 31 τεμαχίων

Διαθέσιμο
€1,61
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Χρωματιστά αυτοκόλλητα με όμορφα χριστουγεννιάτικα και χειμωνιάτικα θέματα. Ιδανικό για παιδιά, για τη διακόσμηση έργων λευκώματος, ευχετήριων καρτών, διακοσμήσεων σπιτιού, στεφάνων, ikebanas και περιτυλίγματος δώρων. Τα εκπληκτικά πολύχρωμα αυτοκόλλητα σίγουρα θα σας ενθαρρύνουν να είστε δημιουργικοί και παιχνιδιάρηδες! Στη συσκευασία θα βρείτε έως και 24 αυτοκόλλητα. Μέγεθος κυψέλης: 10x23 cm.

χαρακτηριστικα προϊόντος:

  • Πολύχρωμα αυτοκόλλητα με γκλίτερ σε χριστουγεννιάτικα μοτίβα
  • Κατάλληλο για την κατασκευή χριστουγεννιάτικων διακοσμήσεων
  • Ιδανικό για scrapbooking και δημιουργία καρτών
  • Θέμα: ημερολόγιο προσέλευσης (αριθμοί), κλαδί, στολίδια, δώρο
  • 31 τεμάχια σε συσκευασία
  • Υλικό: χαρτί με αυτοκόλλητη επιφάνεια
  • Μέγεθος blister: 10 x 16 cm
  • Μέγεθος ολόκληρης της συσκευασίας: 10 x 20 cm

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα