Πίσω στο κατάστημα DLR216940300

Σετ πινέλων λαδιού DALER ROWNEY Simply – φυσική τρίχα χοίρου, 3 τμχ, μέγεθος 1

Διαθέσιμο
€3,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ 3 πινέλων λαδιού DALER ROWNEY Simply μεγέθους 1 είναι σχεδιασμένο για αρχάριους και ερασιτέχνες καλλιτέχνες. Η σκληρή τρίχα χοίρου συγκρατεί εξαιρετικά τα παχύρρευστα χρώματα, προσφέρει σταθερή πινελιά και αφήνει έντονες υφές, χαρακτηριστικές τόσο για την ελαιογραφία όσο και για τα παχύρρευστα (heavy body) ακρυλικά. Χάρη στην κοντή λαβή, τα πινέλα προσφέρουν άριστο έλεγχο από κοντά, τόσο για λεπτομέρειες όσο και για βασικά σχήματα.

Η φροντίδα των πινέλων είναι απλή: μετά τη χρήση με λάδι, σκουπίστε το περιττό χρώμα με ένα πανί, καθαρίστε το πινέλο με διαλυτικό και ολοκληρώστε με σαπουνόνερο. Για ακρυλικά χρώματα, αρκεί το σαπουνόνερο πριν στεγνώσει το χρώμα. Μετά το πλύσιμο, αναδιαμορφώστε απαλά τις τρίχες και αφήστε τα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση ή με τις τρίχες προς τα κάτω.

  • Μάρκα: DALER ROWNEY (σειρά Simply)
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 3 πινέλα (μέγεθος 1)
  • Υλικό: σκληρή φυσική τρίχα χοίρου
  • Λαβή: κοντή λαβή για εργασία από κοντινή απόσταση
  • Κατάλληλο για: χρώματα λαδιού και παχύρρευστα (heavy body) υλικά
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα