Σετ ακρυλικών χρωμάτων Kompozit STANDART 24 x 20 ml

€25,90
€53,96 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ ακρυλικών χρωμάτων Kompozit STANDART προσφέρει 24 ζωηρές αποχρώσεις σε σωληνάρια των 20 ml, ιδανικές για αρχάριους, φοιτητές αλλά και έμπειρους καλλιτέχνες. Αυτά τα ακρυλικά χρώματα με απαλό ματ φινίρισμα και ειδική υφή στεγνώνουν γρήγορα, δημιουργώντας ένα ανθεκτικό, ελαστικό και αδιάβροχο φιλμ που δεν ραγίζει ακόμα και σε παχύτερες στρώσεις. Είναι άοσμα και κατάλληλα για άμεση δημιουργία σε ποικίλες επιφάνειες.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Kompozit
  • Σειρά: STANDART
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 24 x 20 ml χρώματα
  • Εφέ επιφάνειας: απαλό ματ φινίρισμα
  • Ιδιότητες: ελαστικό, ανθεκτικό, δεν ραγίζει σε παχιές στρώσεις, χωρίς έντονη μυρωδιά
  • Βάρος: 0,92 kg
  • Περιλαμβανόμενες αποχρώσεις: 03 λευκό τιτανίου, 08 μπεζ, 09 θερμό γκρι, 10 λεμονί, 12 ανοιχτό κίτρινο, 15 κίτρινο καδμίου, 19 τερακότα, 23 ανοιχτό ροζ, 26 πορτοκαλί, 31 καθαρό κόκκινο, 33 κόκκινο ναφθόλης, 41 πασχαλί, 47 μελιτζανί, 51 ανοιχτό μπλε, 53 βασικό μπλε, 58 μπλε ουλτραμαρίν, 61 τιρκουάζ μπλε, 68 ανοιχτό πράσινο, 71 σκούρο πράσινο, 79 καπουτσίνο, 81 καφέ οξειδίου, 83 όμπρα, 84 σκούρο καφέ, 89 μαύρο

Χρήση και τεχνικές

Το ακρυλικό χρώμα απλώνεται εύκολα με πινέλο, σπάτουλα ή σφουγγάρι σε καμβά, ξύλο, χαρτί ή χαρτόνι. Χάρη στην ειδική του σύνθεση, το σετ αυτό είναι εξαιρετικό όχι μόνο για κλασική ζωγραφική, αλλά και για την τεχνική Fluid Art. Τα χρώματα αραιώνονται με νερό ή ακρυλικά μέσα και, μετά το στέγνωμα, συνιστάται η σταθεροποίηση του έργου με τελικό βερνίκι.

Συχνές ερωτήσεις

Περιλαμβάνει το σετ βασικά χρώματα για την ανάμειξη νέων αποχρώσεων; Ναι, περιλαμβάνει μια πλούσια παλέτα 24 χρωμάτων, συμπεριλαμβανομένων βασικών αποχρώσεων όπως πρωτεύον μπλε, κίτρινα, κόκκινα και λευκό τιτανίου.

Ραγίζουν τα χρώματα αν εφαρμοστούν σε παχύ στρώμα; Τα χρώματα Kompozit STANDART δημιουργούν ένα εύκαμπτο και ανθεκτικό φιλμ που δεν σπάει ούτε ραγίζει σε εφαρμογές με πάχος.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα, ROSA Talent, 20ml, φωσφοριζέ

Ακρυλικό χρώμα, ROSA Talent, 20ml, φωσφοριζέ


Τιμή έκπτωσης  1,95 € Κανονική τιμή  2,17 € Τιμή μονάδας 97,50 €/L
ARTMiE®
ACRYL PRO Σετ σύνθετων ακρυλικών χρωμάτων

ACRYL PRO Σετ σύνθετων ακρυλικών χρωμάτων


13,29 €
ARTMiE
(3)
Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Σετ μεταλλικών ακρυλικών χρωμάτων ACRYL PRO Composite 12x20 ml

Σετ μεταλλικών ακρυλικών χρωμάτων ACRYL PRO Composite 12x20 ml


15,29 € Τιμή μονάδας 63,71 €/L
ARTMiE
(3)
MetalliQ Kompozit Ακρυλικό χρώμα με μεταλλικό εφέ 70g

MetalliQ Kompozit Ακρυλικό χρώμα με μεταλλικό εφέ 70g


3,95 € Τιμή μονάδας 56,43 €/kg
Kompozit
Σετ μεταλλικών ακρυλικών χρωμάτων ACRYL PRO Composite 9x20 ml

Σετ μεταλλικών ακρυλικών χρωμάτων ACRYL PRO Composite 9x20 ml


10,99 € Τιμή μονάδας 61,06 €/L
ARTMiE
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα