Πάστα δόμησης LUKAS μεταλλική 250 ml


Επιλέξτε
€24,90
€99,60 / l
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η πάστα δόμησης LUKAS είναι ένα έτοιμο προς χρήση ακρυλικό μέσο με έντονο μεταλλικό εφέ, σχεδιασμένο για τη δημιουργία τρισδιάστατων αναγλύφων και διακοσμητικών υφών. Είναι ιδανική για καλλιτέχνες και δημιουργούς που εργάζονται σε καμβά, ξύλο ή χαρτόνι. Στεγνώνει με εξαιρετική λάμψη και μετά το πλήρες στέγνωμα σχηματίζει μια σταθερή, αδιάβροχη επιφάνεια.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: LUKAS
  • Τύπος: ακρυλική πάστα δόμησης
  • Εφέ: μεταλλικό
  • Υφή: παστώδης
  • Όγκος: 250 ml
  • Ιδιότητες: αδιάβροχη μετά το στέγνωμα
  • Συσκευασία: 1 τεμ.

Χρήση και εφαρμογή

Η πάστα εφαρμόζεται απευθείας σε στερεό και καθαρό υπόστρωμα με σπάτουλα ζωγραφικής ή πινέλο. Για να διατηρηθεί η πλήρης μεταλλική λάμψη, συνιστάται να εφαρμόζεται αυτούσια, καθώς η απευθείας ανάμειξη με ακρυλικά χρώματα μπορεί να μειώσει το μεταλλικό εφέ. Μετά το πλήρες στέγνωμα, η επιφάνεια μπορεί να επιχρωματιστεί με ακρυλικά χρώματα. Καθαρίστε τα εργαλεία με νερό αμέσως μετά τη χρήση.

Συχνές ερωτήσεις

Μπορεί η πάστα να αναμειχθεί απευθείας με ακρυλικά χρώματα;
Με την άμεση ανάμειξη το μεταλλικό εφέ μπορεί να εξασθενίσει, γι' αυτό είναι προτιμότερο να εφαρμόζεται μόνη της και να βάφεται από πάνω αφού στεγνώσει τελείως.

Πώς καθαρίζονται τα πινέλα και οι σπάτουλες μετά την εργασία;
Αρκεί να πλύνετε όλα τα εργαλεία σχολαστικά με καθαρό νερό αμέσως μετά τη χρήση.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα