Ματ τελικό βερνίκι για ελαιογραφία LUKAS – 125 ml

Διαθέσιμο
€16,49
€131,92 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το ματ τελικό βερνίκι LUKAS είναι ειδικά σχεδιασμένο για την προστασία των ολοκληρωμένων έργων ελαιογραφίας από τη σκόνη, τη φθορά και τους εξωτερικούς παράγοντες. Δημιουργεί ένα ομοιόμορφο ματ προστατευτικό φιλμ χωρίς ανεπιθύμητες αντανακλάσεις, διατηρώντας τη φυσική όψη και τον πλούτο των χρωμάτων σας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: LUKAS
  • Τύπος προϊόντος: ματ τελικό βερνίκι (vernis)
  • Τεχνική: ελαιογραφία
  • Όγκος: 125 ml
  • Βάρος: 0,13 kg
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1 τεμ.

Χρήση και εφαρμογή

Το βερνίκι εφαρμόζεται σε λεπτές και ομοιόμορφες στρώσεις με ένα μαλακό, πλατύ πινέλο πάνω σε καθαρή επιφάνεια, μόνο αφού το έργο έχει στεγνώσει πλήρως σε βάθος (συνήθως μετά από 6 έως 12 μήνες). Καθαρίστε τα πινέλα σας αμέσως μετά τη χρήση με το κατάλληλο διαλυτικό ή καθαριστικό πινέλων.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε μπορώ να εφαρμόσω το τελικό βερνίκι στην ελαιογραφία; Το τελικό βερνίκι πρέπει να εφαρμόζεται μόνο όταν το έργο έχει στεγνώσει εντελώς σε βάθος και όχι απλώς επιφανειακά.

Ποιο είναι το τελικό αποτέλεσμα που προσφέρει; Μετά το στέγνωμα, χαρίζει έναν κομψό, ομοιόμορφο ματ τόνο που εξαφανίζει τις ενοχλητικές γυαλάδες και προστατεύει τα χρώματα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα