Πίσω στο κατάστημα RTL9314212M

Μπλοκ σχεδίου ROYAL TALENS Art Creation Light Blue 13 x 21 cm 140 g - 80 φύλλα

Διαθέσιμο
€6,89
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το μπλοκ σχεδίου Talens Art Creation στην απαλή απόχρωση Light Blue είναι ο ιδανικός σύντροφος για καθημερινά σκίτσα, σχέδιο με πενάκι, καλλιγραφία και ταξιδιωτικές σημειώσεις. Το λευκό χαρτί χωρίς οξέα (acid-free) με βάρος 140 g/m² και διακριτική υφή συνδυάζει τα χαρακτηριστικά χαρτιού σχεδίου και ακουαρέλας, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή σε μολύβι, κάρβουνο, μελάνι, παστέλ, αλλά και γκουάς, ακρυλικά ή ελαφριά πλύση χωρίς να ποτίζει.

Χάρη στη σκληρή βιβλιοδεσία και την ενισχυμένη βάση, μπορείτε να δημιουργείτε άνετα οπουδήποτε, ακόμη και χωρίς τραπέζι. Η σύνθεση χωρίς οξέα από τον ιστορικό ολλανδικό οίκο ROYAL TALENS εγγυάται τη σταθερότητα των χρωμάτων και προστατεύει τα έργα σας από το κιτρίνισμα με την πάροδο του χρόνου.

  • Βάρος χαρτιού: 140 g/m² (acid-free, λευκή επιφάνεια με ελαφριά υφή)
  • Αριθμός φύλλων: 80
  • Διαστάσεις: 13 x 21 cm
  • Χρώμα εξωφύλλου: Light Blue
  • Κατάλληλο για τεχνικές: μολύβι, κάρβουνο, πένα, μελάνι, παστέλ, ακουαρέλα, γκουάς και ακρυλικό
  • Σκληρή πλάτη για εύκολη χρήση στο χέρι
  • Κατασκευαστής: ROYAL TALENS (παραδοσιακό ολλανδικό brand από το 1899)
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα