Πίσω στο κατάστημα RTL2086_3571

Χρώμα ακουαρέλας ROYAL TALENS Van Gogh σε μισό κυβετάκι 2 ml

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€2,09
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η ακουαρέλα Van Gogh από τον ιστορικό ολλανδικό οίκο ROYAL TALENS (από το 1899) αποτελεί την ιδανική επιλογή για σπουδαστές, αρχάριους αλλά και επαγγελματίες εικαστικούς. Παρασκευάζεται από ποιοτικές χρωστικές κάτω από αυστηρό έλεγχο ποιότητας, προσφέροντας εξαιρετική χρωματική ένταση, αντοχή στο φως και ασυναγώνιστη σχέση ποιότητας-τιμής σε χαρτί ακουαρέλας και άλλες απορροφητικές επιφάνειες.

Το χρώμα στο κυβετάκι ενεργοποιείται αμέσως με ένα βρεγμένο πινέλο και είναι έτοιμο για χρήση. Διαλύεται πανεύκολα, χαρίζει ομοιόμορφα ντεγκραντέ και ακόμα και μετά το στέγνωμα μπορεί να επανενεργοποιηθεί με νερό για να συνεχίσετε τη δημιουργία σας. Είναι τέλειο για τεχνικές wet-on-wet, διαστρωματώσεις (glazing), washes, υπαίθρια ζωγραφική (plein air) αλλά και για συνδυασμό με μολύβια ακουαρέλας.

  • Μέγεθος συσκευασίας: μισό κυβετάκι 2 ml (half pan)
  • Ιδιότητες χρώματος: υδατοδιαλυτό, διάφανο, έντονο με μεγάλη χρωματική απόδοση
  • Ανάμειξη: όλες οι αποχρώσεις της σειράς αναμειγνύονται άψογα μεταξύ τους
  • Χρήση & τεχνικές: washes, επιστρώσεις, wet-on-wet, plein air, συνδυασμός με υδατοδιαλυτά μολύβια
  • Επεξεργασία: επανενεργοποιείται εύκολα με νερό μετά το στέγνωμα
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα