Μέδιο για ελαιογραφία LUKAS Medium 2 wet-on-wet 125 ml

Διαθέσιμο
€16,49
€131,92 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το LUKAS Medium 2 είναι ένα εξειδικευμένο μέδιο ελαιογραφίας, σχεδιασμένο ειδικά για την τεχνική wet-on-wet (υγρό σε υγρό). Επιμηκύνει τον χρόνο στεγνώματος των λαδομπογιών, διατηρώντας τα χρώματα εύπλαστα και κατάλληλα για ομαλές αναμείξεις πάνω στον καμβά, ενώ παράλληλα εξισορροπεί τα θαμπά και απορροφημένα σημεία του έργου.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: LUKAS
  • Τύπος: μέδιο ελαιογραφίας για τεχνική wet-on-wet (Medium 2)
  • Χρήση: χρώματα λαδιού
  • Όγκος: 125 ml
  • Όψη: ελαφρώς κιτρινωπό υγρό
  • Συσκευασία: 1 τεμ. (0,13 kg)

Οδηγίες χρήσης

Αναμείξτε το μέδιο απευθείας με το χρώμα λαδιού στην παλέτα σας στη δοσολογία που επιθυμείτε για την κατάλληλη ρευστότητα. Χρησιμοποιείτε το υλικό σε καλά αεριζόμενο χώρο, μακριά από πηγές θερμότητας, και συμβουλευτείτε τις οδηγίες του κατασκευαστή στη συσκευασία.

Συχνές ερωτήσεις

Σε τι χρησιμεύει το μέδιο LUKAS Medium 2; Επιβραδύνει το στέγνωμα των λαδομπογιών για άνετη εργασία στην τεχνική υγρό σε υγρό και βοηθά στην εξομάλυνση των ματ σημείων στην ελαιογραφία.

Πώς εφαρμόζεται; Προστίθεται και αναμειγνύεται απευθείας με τα χρώματα λαδιού στην παλέτα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα