Πίσω στο κατάστημα DLRD216940401

DALER ROWNEY Simply σετ πινέλων λαδιού από φυσική τρίχα χοίρου, 4 τμχ, μέγεθος 2

Διαθέσιμο
€4,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ πινέλων DALER ROWNEY Simply περιλαμβάνει βασικά σχήματα πινέλων σε μέγεθος 2, τα οποία είναι ιδανικά για αρχάριους και ερασιτέχνες καλλιτέχνες. Η σκληρή φυσική τρίχα χοίρου συγκρατεί εξαιρετικά τα παχύρρευστα χρώματα, εξασφαλίζει σταθερές πινελιές και δημιουργεί έντονες υφές και ανάγλυφα εφέ, χαρακτηριστικά της ελαιογραφίας και των heavy body ακρυλικών. Χάρη στη μακριά λαβή, μπορείτε να ζωγραφίζετε διατηρώντας άνετη απόσταση από τον καμβά.

Η συντήρησή τους είναι πολύ απλή: στην ελαιογραφία, σκουπίστε το περιττό χρώμα με ένα πανί, ξεπλύνετε το πινέλο με διαλυτικό και καθαρίστε το με σαπουνόνερο. Στα ακρυλικά χρώματα, αρκεί το πλύσιμο με χλιαρό σαπουνόνερο πριν στεγνώσουν. Μετά τον καθαρισμό, επαναφέρετε το σχήμα της τρίχας με τα δάχτυλα και αφήστε τα πινέλα να στεγνώσουν σε οριζόντια θέση ή κρεμασμένα με την τρίχα προς τα κάτω.

  • Μάρκα: DALER ROWNEY (σειρά Simply)
  • Τύπος τρίχας: σκληρή φυσική τρίχα χοίρου
  • Μέγεθος και περιεχόμενο: 4 τμχ, μέγεθος 2
  • Λαβή: μακριά λαβή για άνετη εργασία από απόσταση
  • Κατάλληλα για: ελαιογραφία, παχύρρευστα μέσα (heavy body) και ακρυλικά
  • Διαστάσεις συσκευασίας: 90 × 9 × 357 mm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα