Χρώμα με εφέ πάγου DARWI Ice 80 ml, ανοιχτό πράσινο

Διαθέσιμο
€2,39
€29,88 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το χρώμα με εφέ πάγου DARWI Ice είναι ένα ειδικό διακοσμητικό ακρυλικό χρώμα που, καθώς στεγνώνει, δημιουργεί φυσικά μια αστραφτερή επιφάνεια που θυμίζει παγωμένο τζάμι ή κρυστάλλους πάγου. Χάρη στην παχύρρευστη σύνθεσή του, μπορείτε να το εφαρμόσετε με πινέλο, σφουγγάρι ή απευθείας από το μπουκάλι, ενώ μια παχύτερη στρώση προσφέρει πιο έντονο ανάγλυφο και τρισδιάστατο εφέ.

Το χρώμα είναι υδατοδιαλυτό, χωρίς διαλύτες, και οι διάφορες αποχρώσεις αναμιγνύονται ελεύθερα μεταξύ τους. Σε λείες επιφάνειες, όπως το γυαλί, εφαρμόζεται απευθείας χωρίς αστάρι, δημιουργώντας μετά το πλήρες στέγνωμα μια σταθερή και ανθεκτική στρώση.

  • Όγκος: 80 ml, απόχρωση: ανοιχτό πράσινο
  • Κατάλληλο για γυαλί, κεραμικά, ξύλο, χαρτί και ύφασμα
  • Αυτόματη δημιουργία εφέ πάγου κατά το στέγνωμα στον αέρα
  • Εύκολος καθαρισμός των πινέλων με νερό πριν στεγνώσει
  • Κατασκευάζεται στο Βέλγιο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα