Ακρυλικο χρωμα KREUL FLUORESCENT 50 ml | διαλεξτε χρωμα

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€6,04
€120,80 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 9–10 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ακρυλικό χρώμα KREUL FLUORESCENT 50 ml – διαλέξτε χρώμα

Μερικές φορές χρειάζεστε παρά πάνω. Τα σύγχρονα KREUL Acrylic Day fluorescent χρώματα ενθουσιάσουν τη δημουργικότητα σας. Αν χρησιμοποιείτε τα fluo ροζ, κίτρινο ή πορτοκαλί θα δίξετε θάρρος στα έργα σας. Αυτά τα χρώματα ταιριάζουν τέλεια με KREUL ματ και γυαλιστερά χρώματα και δίνουν απολειτικότητα σε κάθε αντικείμενο.

  • Fluo ακρυλικά χρώματα που έχουν λάμψη και στο φως της ημέρας.
  • Κρεμμώδη και μερικώς διαφανή.
  • Με βάση το νερό.
  • Έντονη λάμψη σε άσπρη επιφάνεια
  • Λάμπουν στις UV ακτίνες
  • Αδιάβροχα
  • Κατάλληλα για ξύλο, χαρτί, χαρόνι, φελιζόλ, τερακότα, γυυαλί, κρεαμικά, πήλο, μέταλλο, πλαστική, δέρμα κτλ
  • Δυνατή εφαρμογή σε στένσιλ με πινέλα σφουγγάρι ή σπατούλες.
  • Όταν στεγνώσουν, μπορείτε να εφαρμόζετε βερνίκι στην επιφάνεια.
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,91 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 23,64 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση


4,99 € Τιμή μονάδας 49,90 €/L
KREUL
(12)

Πρόσφατα Προβεβλημένα