Πίσω στο κατάστημα APLA2060_A20602

APLI διακοσμητικά ακρυλικά στρασάκια 100 τμχ, διάφορα μεγέθη και χρώματα


Επιλέξτε
€2,59
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ διακοσμητικών ακρυλικών στρας APLI σε σχήμα σταγόνας προσφέρει έναν πολύχρωμο συνδυασμό μεγεθών και χρωμάτων για ποικίλες χειροτεχνίες. Αυτά τα διακοσμητικά πετραδάκια είναι ιδανικά για κάθε δημιουργό που θέλει να διακοσμήσει επιφάνειες, ενώ η εφαρμογή τους είναι εξαιρετικά απλή – απλώς τοποθετήστε κόλλα στο πίσω μέρος.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: APLI
  • Υλικό: ακρυλικό
  • Σχήμα: σταγόνες
  • Ποσότητα συσκευασίας: 100 τμχ
  • Ιδιότητες: ποικιλία μεγεθών και χρωμάτων
  • Βάρος: 0,03 kg

Χρήση και τεχνικές

Τα στρασάκια είναι ιδανικά για χειροτεχνίες, scrapbooking, διακόσμηση ευχετήριων καρτών, στολισμό κοστουμιών και κατασκευή κοσμημάτων.

Συχνές ερωτήσεις

Πώς εφαρμόζονται τα στρασάκια; Απλώς βάλτε κόλλα στην πίσω πλευρά τους και κολλήστε τα στην επιθυμητή επιφάνεια.

Ποια σχήματα και χρώματα περιλαμβάνει η συσκευασία; Η συσκευασία περιέχει στρασάκια σε σχήμα σταγόνας σε συνδυασμό διαφόρων μεγεθών και χρωμάτων.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Τιμή μονάδας 79,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery

Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery


4,32 € Τιμή μονάδας 72,00 €/L
Rosa

Πρόσφατα Προβεβλημένα