Σετ ακουαρέλας, ROSA STUDIO

Διαθέσιμο
€37,90€40,22Έκπτωση
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
ROSA STUDIO

Το σετ ακουαρέλας είναι ένα ολοκληρωμένο σετ ζωγραφικής, που περιέχει όλα όσα χρειάζεται ένας αρχάριος καλλιτέχνης για να ξεκινήσει τη δημιουργία του. Αυτό το ευέλικτο καλλιτεχνικό σετ συνδυάζει ποιοτικά χρώματα ακουαρέλας ROSA Studio με βασικά αξεσουάρ, όπως πινέλα, χαρτί ακουαρέλας και εργαλεία ζωγραφικής, όλα συσκευασμένα σε ένα ελκυστικό κουτί παρουσίασης. Η επιλεγμένη συλλογή υλικών εγγυάται μια ολοκληρωμένη εμπειρία έτοιμη για χρήση αμέσως μετά το άνοιγμα, καθιστώντας το ιδανικό δώρο για φοιτητές τέχνης, χομπίστες και όλους όσους ενδιαφέρονται για τη ζωγραφική με ακουαρέλα. Τα χρώματα ακουαρέλας που περιλαμβάνονται προσφέρουν ζωντανές, διαφανείς αποχρώσεις, ενώ τα επιλεγμένα πινέλα παρέχουν ευελιξία για διάφορες τεχνικές. Αυτό το σετ ακουαρέλας για αρχάριους παρέχει μια σταθερή βάση για καλλιτεχνική εξερεύνηση, είτε χρησιμοποιείται για δημιουργικές στιγμές αναψυχής, είτε για μαθήματα τέχνης, είτε ως εισαγωγή στη ζωγραφική με ακουαρέλα.

Παράμετροι προϊόντος:


  • EAN: 4823098523109
  • Τύπος: σετ ακουαρέλας / σετ ζωγραφικής
  • Μάρκα: Σετ δημιουργίας ακουαρέλας για παιδιά και νέους: ROSA Studio
  • Περιεχόμενο: χρώματα ακουαρέλας, πινέλα, αξεσουάρ
  • Κατάλληλο για: φοιτητές, αρχάριους, δώρο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα