Χρωστική βαφή σαπουνιού 10 ml


Επιλέξτε
€1,31
€131,00 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Προσθέστε μια νέα διάσταση στα χειροποίητα κεριά ή σαπούνια σας με υγρό χρώμα υψηλής ποιότητας για κεριά και σαπούνια. Αυτό το συμπύκνωμα των 10 ml είναι ιδανικό για το χρωματισμό διαφόρων τύπων λιωμένων υλικών - λίγες μόνο σταγόνες δημιουργούν μια έντονη και ομοιόμορφη απόχρωση. Χάρη στο πρακτικό σταγονόμετρο, μπορείτε εύκολα να ελέγχετε την ένταση του χρώματος ανάλογα με τη φαντασία σας. Τα χρώματα έχουν σχεδιαστεί για να αναμειγνύονται καλά με το κερί και το υλικό σαπουνιού χωρίς πήξη ή καθίζηση της χρωστικής και προσφέρουν ένα ευρύ φάσμα ελκυστικών αποχρώσεων - από απαλές παστέλ αποχρώσεις έως έντονα, έντονα χρώματα. Είναι ιδανικά για τη δημιουργία πολύχρωμων εφέ διαστρωμάτωσης και λεπτών τόνων. Αυτά τα χρώματα προορίζονται κυρίως για δημιουργούς χόμπι, δημιουργικά εργαστήρια και όλους όσους ασχολούνται με την παραγωγή χειροποίητων κεριών και σαπουνιών με το δικό τους στυλ. Επίσης, είναι ιδανικά ως δημιουργικό δώρο.

Παράμετροι του προϊόντος:

  • Βαφές σαπουνιού: Χρωστική βαφή σαπουνιού
  • Όγκος: 10 ml συμπυκνωμένου χρώματος
  • Προορισμός: για την κατασκευή κεριών και σαπουνιών
  • Σύσταση: υγρό, καλά αναμιγνύσιμο
  • Εφαρμογή: ανάμειξη σε λιωμένο υλικό
  • Δοσολογία: πρακτικό σταγονόμετρο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα