Χάντρες Rocaille, παστέλ χρώματα, 3mm, σετ 12x17g

€21,67
€106,23 / kg
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Αν ψάχνετε για ένα ευέλικτο και δημιουργικό υλικό για την κατασκευή κοσμημάτων και διακοσμητικών αξεσουάρ, αυτό το σετ χαντρών rocaille σε παστέλ χρώματα είναι μια ιδανική επιλογή. Αυτές οι μικρές γυάλινες χάντρες με διάμετρο 3mm και μέγεθος 8/0 χαρακτηρίζονται από λεπτή λάμψη και ευχάριστους τόνους που ταιριάζουν υπέροχα με πέρλες, πλαστικές χάντρες ή άλλα διακοσμητικά. Μπορείτε να τις χρησιμοποιήσετε στην κατασκευή κολιέ, βραχιολιών, σκουλαρικιών, αλλά και στη διακόσμηση καρτ ποστάλ, κορνίζες, πασχαλινά αυγά ή διακοσμήσεις διακοπών. Είναι κατάλληλα για να τα περάσετε σε ελαστική κλωστή, σύρμα κοσμημάτων ή νάιλον - απλά δημιουργήστε ένα πρωτότυπο αξεσουάρ που θα είναι ακριβώς σύμφωνα με το στυλ σας. Η συσκευασία περιέχει 12 αποχρώσεις, η καθεμία σε ένα πρακτικό διαφανές βάζο, που καθιστά άνετη την εργασία με τις χάντρες και εύκολη την αποθήκευσή τους. Αυτό το σετ είναι κατάλληλο τόσο για αρχάριους όσο και για έμπειρους δημιουργούς και θα σας χαρίσει ώρες δημιουργικής διασκέδασης.Παράμετροι προϊόντος: Η συσκευασία περιέχει: Διάμετρος χάντρας: 3mmΜέγεθος: 8/0Μέγεθος τρύπας: 0.6-1.0mmΧρώμα: Παστέλ αποχρώσειςΥλικό: Παστέλ αποχρώσειςΥλικό: Παστέλ: Γυαλί
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα