Σπάτουλα ζωγραφικής με λοξή κεφαλή Pentart

Διαθέσιμο
€1,95
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 8–9 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η σπάτουλα ζωγραφικής με λοξή κεφαλή από την Pentart είναι ένα πρακτικό εργαλείο τέχνης σχεδιασμένο για καλλιτέχνες και λάτρεις των χειροτεχνιών. Χάρη στο ειδικό λοξό της σχήμα, επιτρέπει την ακριβή εφαρμογή, ανάμειξη και δημιουργία υφών με χρώματα ή καλλιτεχνικά μέσα. Αποτελεί εξαιρετική προσθήκη για όποιον αναζητά ένα αξιόπιστο εργαλείο ζωγραφικής.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: Pentart
  • Τύπος εργαλείου: Σπάτουλα με λοξή κεφαλή
  • Κατηγορία: Πινέλα και εργαλεία ζωγραφικής (PENTA COLLECTION | BRUSHES & PAINT TOOLS)
  • Συσκευασία: 1 τεμ.
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα