Σετ χρωμάτων προσώπου


Επιλέξτε
€10,69
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα χρώματα προσώπου Eberhard Faber με λεπτή υφή και ματ θα δημιουργήσουν ενδιαφέροντα χρωματιστά θηρία ή διάφορα μυστηριώδη πλάσματα στα πρόσωπά των παιδιών. Το Eberhard Faber ανήκει στην οικογένεια Faber Castell και διατηρεί τη γερμανική του ποιότητα. Τα χρώματα μπορούν να εφαρμοστούν απευθείας στο πρόσωπο. Το make-up είναι ανθεκτικό στις υψηλές θερμοκρασίες και επιπλέον είναι εντελώς ακίνδυνο (δερματολογικά ελεγμένο). Βγαίνουν πολύ εύκολα από το πρόσωπο με τη βοήθεια ντεμακιγιάζ ή σαπουνιού. Ιδανικό για γιορτές καρναβαλιού, γενεθλίων ή αποκριών. Εκπληρώστε τα όνειρα των παιδιών σας με αυτά τα χρώματα

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Σετ χρωμάτων προσώπου
  • Εύκολη εφαρμογή
  • Κατάλληλο για ευαίσθητο δέρμα
  • Εύκολο στο πλύσιμο
  • Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας καλλυντικά συστατικά
  • Το σετ περιέχει: πινέλο, σφουγγάρι και 4 χρώματα
  • Αρκετά για περίπου 20 μάσκες
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα