Σετ τήξης σαπουνιού - 2 τεμάχια

€34,18
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Το πρακτικό σετ για το λιώσιμο κεριών και σαπουνιών είναι ένα απαραίτητο εργαλείο για όλους τους λάτρεις της χειροποίητης παραγωγής κεριών ή σαπουνιών. Αυτή η ηλεκτρική κουζίνα με ρύθμιση της θερμοκρασίας σε συνδυασμό με ένα μπολ από ανοξείδωτο χάλυβα για υδατόλουτρο προσφέρει έναν ασφαλή και αποτελεσματικό τρόπο για να λιώνετε άνετα τις πρώτες ύλες χωρίς άμεση επαφή με τη φωτιά. Το μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι είναι ανθεκτικό, καθαρίζεται εύκολα και χάρη στην πρακτική λαβή, είναι εύκολος ο χειρισμός του. Η κουζίνα μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για κανονικούς οικιακούς σκοπούς, αλλά είναι ιδανική για το λιώσιμο κεριού, σαπουνιού, την παρασκευή καλλυντικών ή τον πειραματισμό στο σπίτι με δημιουργικές εργασίες. Αν προτιμάτε τα χειροποίητα προϊόντα, αυτό το σετ θα είναι ο πιστός σας βοηθός σε κάθε δημιουργικό εργαστήριο

:

  • Σετ για λιώσιμο σαπουνιού 2 τεμάχια: Σετ για λιώσιμο σαπουνιού 2 τεμάχια
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 1: 1× ηλεκτρική κουζίνα, 1× μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι για υδατόλουτρο
  • Υλικό: ατσάλι (μπολ), πλαστικό και μέταλλο (κουζίνα)
  • Προορίζεται για: λιώσιμο κεριού, σαπουνιού, καλλυντικών
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα