Πίσω στο κατάστημα SKRPOXPGBMIX3B

Σετ στυλό τζελ SAKURA Gelly / σετ 3 τεμ (διαφανές, μαύρο, λευκό)

Διαθέσιμο
€6,69
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ στυλό τζελ SAKURA Gelly περιλαμβάνει 3 τεμάχια σε συνδυασμό διαφανούς, μαύρου και λευκού χρώματος. Με κρεμώδες μελάνι τζελ αρχειακής ποιότητας που αντέχει στο νερό και δεν ξεθωριάζει, αποτελούν ιδανική επιλογή για εικονογράφηση, scrapbooking και καλλιτεχνικές κάρτες. Το λευκό και το διαφανές στυλό προσφέρουν εξαιρετική κάλυψη και γυαλιστερές λεπτομέρειες σε σκούρο ή ανοιχτόχρωμο χαρτί, ενώ το μαύρο στυλό εξασφαλίζει καθαρές γραμμές και περιγράμματα.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: SAKURA
  • Σειρά: Gelly
  • Τύπος: στυλό τζελ
  • Συσκευασία: σετ 3 τεμ (διαφανές, μαύρο, λευκό)
  • Μύτη: σφαιρική μεταλλική μύτη
  • Ιδιότητες μελανιού: κρεμώδες, αρχειακής ποιότητας, αδιάβροχο, ανεξίτηλο
  • Χώρα προέλευσης: Ιαπωνία (παραγωγή από το 1921)
  • Καταλληλότητα: από σχολική ηλικία

Χρήση και εφαρμογή

Τα στυλό είναι κατάλληλα για σχέδιο, εικονογράφηση, scrapbooking και διακόσμηση. Σχεδιάστε απαλά χωρίς υπερβολική πίεση. Πριν από τη χρήση, συνιστάται μια μικρή δοκιμή στο χαρτί για ομαλή ροή. Το μελάνι χρειάζεται λίγο χρόνο για να στεγνώσει εντελώς. Μετά τη χρήση, κλείστε καλά τα καπάκια και αποθηκεύστε τα στυλό σε οριζόντια θέση. Το μελάνι δεν είναι κατάλληλο για υφάσματα που προορίζονται για πλύσιμο.

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιες επιφάνειες μπορούν να χρησιμοποιηθούν; Το λευκό και το διαφανές στυλό γράφουν άψογα σε σκούρα και ανοιχτόχρωμα χαρτιά, ωστόσο το μελάνι δεν προορίζεται για υφάσματα που πλένονται.

Πώς να διατηρήσετε σωστά τα στυλό; Τοποθετείτε πάντα το καπάκι μετά τη χρήση και αποθηκεύστε τα οριζόντια για να διατηρηθεί η άριστη ροή του μελανιού.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα