Πίσω στο κατάστημα JOV6806B

Σετ ακρυλικών χρωμάτων JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – Παραλλαγή B

€38,50
€25,67 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ ακρυλικών χρωμάτων JOVI Jovidecor περιλαμβάνει χρώματα νερού με σατινέ φινίρισμα σε συσκευασία 6 x 250 ml. Αυτά τα μη τοξικά χρώματα προσφέρουν εξαιρετική καλυπτικότητα από την πρώτη στρώση και είναι ιδανικά για σχολεία, νηπιαγωγεία, καθώς και για δημιουργική απασχόληση παιδιών από 3 ετών και αρχαρίων. Μετά το στέγνωμα γίνονται αδιάβροχα και έχουν άριστη πρόσφυση σε πολλές επιφάνειες.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Jovidecor
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 6 μπουκάλια (μωβ, πορτοκαλί, γαλάζιο, ροζ, καφέ, χρυσό)
  • Όγκος: 6 x 250 ml (συνολικά 1500 ml)
  • Κάλυψη και φινίρισμα: πλήρης κάλυψη με μία στρώση, σατινέ όψη
  • Ιδιότητες: μη τοξικά, χωρίς γλουτένη, πιστοποίηση EN 71, αδιάβροχα μετά το στέγνωμα
  • Χώρα προέλευσης: Ισπανία

Χρήση και τεχνικές

Τα χρώματα εφαρμόζονται τέλεια σε χαρτί, χαρτόνι, ξύλο, καμβά, γύψο, πλαστικό, καθώς και σε πηλό που στεγνώνει στον αέρα όπως ο JOVI Air Dry ή Patmaché. Οι αποχρώσεις αναμειγνύονται εύκολα μεταξύ τους και μπορούν να αραιωθούν με νερό για πιο ανοιχτούς τόνους. Όσο είναι υγρά, καθαρίζονται εύκολα με νερό.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι τα χρώματα αδιάβροχα μετά το στέγνωμα; Ναι, όσο είναι νωπά καθαρίζονται με νερό, αλλά μόλις στεγνώσουν πλήρως σχηματίζουν ένα ανθεκτικό, αδιάβροχο στρώμα.

Για ποιες ηλικίες είναι κατάλληλο το σετ; Τα χρώματα είναι απόλυτα ασφαλή, χωρίς γλουτένη και πιστοποιημένα κατά το πρότυπο EN 71, κατάλληλα για παιδιά από 3 ετών και άνω.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα