Πορσελάνινη παλέτα ζωγραφικής DALER ROWNEY ορθογώνια 22 x 20 cm

€14,99
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η πορσελάνινη παλέτα DALER ROWNEY αποτελεί ένα αξιόπιστο εργαλείο για την ανάμειξη και την αραίωση των χρωμάτων. Χάρη στη λεία επιφάνεια της πορσελάνης, δεν απορροφά χρωστικές και δεν λεκιάζει, διασφαλίζοντας ότι οι αναμεμειγμένες αποχρώσεις παραμένουν πάντα καθαρές και χρωματικά ακριβείς. Οι ξεχωριστές υποδοχές προσφέρουν οργανωμένο χώρο για τον διαχωρισμό των χρωμάτων και την εργασία με υδατοδιαλυτά μέσα.

Η λευκή βάση επιτρέπει την ακριβή εκτίμηση του κορεσμού και του τόνου του χρώματος. Η παλέτα είναι εξαιρετικά ανθεκτική και καθαρίζεται εύκολα, καθώς τα αποξηραμένα υπολείμματα χρωμάτων διαλύονται απλά με νερό και ξεπλένονται. Είναι ιδανική για καθημερινή δημιουργία τόσο στο εργαστήριο όσο και στην τάξη.

  • Υλικό: λευκή μη απορροφητική πορσελάνη
  • Διαστάσεις: 22 x 20 cm
  • Σχήμα: ορθογώνιο με υποδοχές
  • Κατάλληλη για: ακουαρέλα, μελάνια και γκουάς
  • Συντήρηση: πλένεται εύκολα με νερό, χωρίς να αφήνει λεκέδες
  • Χρήση: για το εργαστήριο και την αίθουσα διδασκαλίας
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα