Πετσέτες ντεκουπάζ - Rabbit Berries - 1τμχ

€0,30
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οιχαρτοπετσέτες είναι κατάλληλες για decoupage, διακόσμηση, διακόσμηση ή οποιαδήποτε άλλη τεχνική χαρτοπετσέτας. Δημιουργούν πραγματικά γοητευτικά μοτίβα που θα συμπληρώσουν κάθε εσωτερικό χώρο. Με το μοναδικό τους σχέδιο και τα διαφορετικά μοτίβα, θα ικανοποιήσουν ακόμα και τον πιο απαιτητικό πελάτη. Χρησιμοποιούνται για τη διακόσμηση γυαλιού, ξύλου, υφασμάτων, πολυστυρενίου κ.λπ. Το μοτίβο εκτυπώνεται με μια ειδική μέθοδο εκτύπωσης με μεταξοτυπία. Χαρίστε στον εαυτό σας πολλή διασκέδαση και χαρά στη δουλειά.

Παράμετροι του προϊόντος:

  • Οι χαρτοπετσέτες είναι κατάλληλες για ντεκουπάζ, διακόσμηση, διακόσμηση ή άλλες τεχνικές χαρτοπετσέτας.
  • Μέγεθος: 33 cm x 33 cm

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα