Πίσω στο κατάστημα JOV1608P

Παιδικοί μαρκαδόροι JOVI λεπτοί πλενόμενοι παστέλ 3 mm / σετ 8 τεμ

Διαθέσιμο
€2,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι παιδικοί μαρκαδόροι JOVI σε παστέλ αποχρώσεις είναι λεπτοί μαρκαδόροι σχεδιασμένοι ειδικά για παιδιά και τις πρώτες τους δημιουργίες σε χαρτί και χαρτόνι. Διαθέτουν ανθεκτική μύτη από ίνες πάχους 3 mm και μελάνι με βάση χρωστικές τροφίμων, το οποίο αφαιρείται εύκολα με νερό. Χάρη στην ειδική τους σύνθεση, οι μαρκαδόροι μπορούν να παραμείνουν χωρίς καπάκι έως και 96 ώρες χωρίς να στεγνώσουν, ενώ πληρούν τα ευρωπαϊκά πρότυπα ασφαλείας EN 71.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Τύπος προϊόντος: παιδικοί πλενόμενοι μαρκαδόροι
  • Αποχρώσεις: παστέλ, πολύχρωμες
  • Ποσότητα συσκευασίας: σετ 8 τεμ
  • Πάχος μύτης: 3 mm
  • Τύπος μύτης: μύτη από ίνες
  • Ιδιότητες μελανιού: με βάση χρωστικές τροφίμων, πλενόμενο με νερό, αντοχή στο στέγνωμα έως 96 ώρες χωρίς καπάκι
  • Κατάλληλη επιφάνεια: χαρτί, χαρτόνι
  • Πρότυπα ασφαλείας: EN 71 και διεθνείς προδιαγραφές
  • Ιδανικό για: παιδιά, σχολικές και δημιουργικές δραστηριότητες

Χρήση

Οι μαρκαδόροι είναι εργονομικά σχεδιασμένοι για παιδικά χέρια και είναι ιδανικοί για ζωγραφική, χρωματισμό και σχολικές εργασίες σε χαρτί ή χαρτόνι.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα