Παιδικοί μαρκαδόροι JOVI Kawaii / σετ 8 τεμ. - 3 mm

€2,29
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι παιδικοί μαρκαδόροι JOVI Kawaii είναι λεπτοί, πλενόμενοι μαρκαδόροι ζωγραφικής με ανθεκτική μύτη από ίνες και έντονα χρώματα, ειδικά σχεδιασμένοι για τα χέρια των μικρών δημιουργών. Περιέχουν ασφαλές μελάνι με βάση χρωστικές τροφίμων, το οποίο αφαιρείται εύκολα με νερό και πλένεται από τα ρούχα. Χάρη στην ειδική τους σύνθεση, αντέχουν έως και 96 ώρες χωρίς καπάκι χωρίς να στεγνώσουν.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Kawaii
  • Συσκευασία: σετ 8 τεμ.
  • Χρώματα: πολύχρωμο σετ
  • Πάχος μύτης: 3 mm
  • Τύπος μύτης: στρογγυλή μύτη από ίνες
  • Τύπος μελανιού: με βάση χρωστικές τροφίμων, πλενόμενο
  • Αντοχή: έως 96 ώρες χωρίς καπάκι χωρίς να στεγνώνει
  • Κατάλληλη επιφάνεια: χαρτί και χαρτόνι
  • Ασφάλεια: πληροί τα ευρωπαϊκά πρότυπα EN 71
  • Χρήση: για παιδιά και σχολικές δραστηριότητες

Χρήση

Οι μαρκαδόροι είναι ιδανικοί για ζωγραφική, χρωμάτισμα και δημιουργικές δραστηριότητες σε χαρτί ή χαρτόνι. Χάρη στον εργονομικό σχεδιασμό και την πιστοποιημένη ασφάλειά τους, αποτελούν την τέλεια επιλογή για το σχολείο και το σπίτι.

Συχνές ερωτήσεις

Τι συμβαίνει αν το παιδί αφήσει τον μαρκαδόρο ανοιχτό; Οι μαρκαδόροι JOVI Kawaii χάρη στην ειδική τεχνολογία του μελανιού μπορούν να μείνουν χωρίς καπάκι έως και 96 ώρες χωρίς να ξεραθούν.

Είναι οι μαρκαδόροι ασφαλείς και πλενόμενοι; Ναι, το μελάνι τους βασίζεται σε ασφαλείς χρωστικές τροφίμων, συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα EN 71 και ξεπλένεται εύκολα με νερό από τα χέρια και τα υφάσματα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα