Πίσω στο κατάστημα RTL9314114M

Μπλοκ σχεδίου ROYAL TALENS Art Creation χρυσοκίτρινο 12 x 12 cm, 140 g/m², 80 φύλλα

Διαθέσιμο
€4,09
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το μπλοκ σχεδίου Talens Art Creation σε τετράγωνο μέγεθος 12 x 12 cm διαθέτει 80 φύλλα λευκού χαρτιού χωρίς οξέα, βάρους 140 g/m², με ελαφριά υφή. Αυτό το κολλητό μπλοκ με χρυσοκίτρινο εξώφυλλο και σκληρή πλάτη έχει σχεδιαστεί για σπουδαστές, εικονογράφους, ταξιδιώτες και επαγγελματίες που θέλουν να δημιουργούν οπουδήποτε, ακόμη και χωρίς γραφείο. Το χαρτί ανταποκρίνεται εξαιρετικά σε σχέδιο με ξηρά μέσα, γραμμές μελάνης, γκουάς, ακρυλικά, αλλά και ελαφριά περάσματα ακουαρέλας.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: ROYAL TALENS
  • Σειρά: Talens Art Creation
  • Χρώμα εξωφύλλου: χρυσοκίτρινο
  • Διαστάσεις: 12 x 12 cm
  • Βάρος χαρτιού: 140 g/m²
  • Αριθμός φύλλων: 80 φύλλα
  • Τύπος χαρτιού: χωρίς οξέα (acid-free), ελαφριά υφή, λευκό
  • Βιβλιοδεσία: κολλητό μπλοκ με στιβαρή βάση, με φύλλα που αποσπώνται εύκολα
  • Προέλευση: Ολλανδός κατασκευαστής με παράδοση από το 1899

Χρήση και τεχνικές

Το μπλοκ είναι ιδανικό για σχέδιο, σκίτσο, καλλιγραφία, εικονογράφηση, visual journaling και δημιουργία με μολύβι, κάρβουνο, παστέλ, πενάκια, μελάνι, ακουαρέλα, γκουάς και ακρυλικά. Δεν προορίζεται για υγρές τεχνικές με μεγάλη ποσότητα νερού.

Συχνές ερωτήσεις

Μπορώ να σχεδιάσω άνετα σε εξωτερικούς χώρους χωρίς τραπέζι; Ναι, χάρη στην άκαμπτη και σταθερή πίσω βάση του, μπορείτε να σχεδιάζετε με ευκολία παντού, ακόμη και στα ταξίδια σας.

Θα κιτρινίσουν ή θα ξεθωριάσουν τα έργα μου με τον χρόνο; Χάρη στο χαρτί χωρίς οξέα (acid-free), τα έργα σας παραμένουν αναλλοίωτα στον χρόνο χωρίς να κιτρινίζουν.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα