Μούχλα σαπουνιού σιλικόνης - τετράγωνα

€6,04
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Δοχείο χύτευσης σιλικόνης - τετράγωνα

Αυτό το καλούπι σαπουνιού σιλικόνης με εννέα τετράγωνα διαμερίσματα είναι ένας ιδανικός βοηθός για όσους αγαπούν τα χειροποίητα σαπούνια ή άλλα δημιουργικά έργα DIY. Κατασκευασμένο από εύκαμπτη σιλικόνη, η οποία είναι ανθεκτική στη ζέστη και το κρύο, το καλούπι εξασφαλίζει εύκολο ξεφορμάρισμα των τελικών προϊόντων χωρίς να τα καταστρέφει. Χάρη στο εύκαμπτο υλικό, καθαρίζεται εύκολα και επαναχρησιμοποιείται, καθιστώντας το μια οικολογική και πρακτική επιλογή για τους δημιουργούς του σπιτιού. Είναι κατάλληλο όχι μόνο για σαπούνι, αλλά και για την κατασκευή σχημάτων από κερί, κύβους μασάζ, βούτυρα σώματος ή αρωματικές διακοσμήσεις. Με τη βοήθειά του, μπορείτε να επιτύχετε επαγγελματικά αποτελέσματα ακόμη και στην άνεση του σπιτιού σας. Το καλούπι έχει μοντέρνο τετράγωνο σχεδιασμό, ιδανικό για συσκευασία δώρου ή κομμάτια πώλησης

:

  • Σιλικόνης: καλούπι σαπουνιού
  • Αριθμός διαμερισμάτων: 1: 9 τεμάχια
  • Διαστάσεις ολόκληρου του καλουπιού: 22,4 x 22,4 x 2,5 cm
  • Μέγεθος ενός διαμερίσματος: περίπου 5,7 x 5,7 cm


🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα