Μεταλλικοί μαρκαδόροι JOVI Jovidecor / σετ 24 τεμ - 6 αποχρώσεις

€19,49
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι μεταλλικοί μαρκαδόροι JOVI Jovidecor είναι διακοσμητικοί μαρκαδόροι με μελάνι νερού, ειδικά σχεδιασμένοι για δημιουργικές παιδικές δραστηριότητες και χειροτεχνίες. Προσφέρουν εντυπωσιακό μεταλλικό αποτέλεσμα ακόμη και σε σκούρο χαρτί ή χαρτόνι, παραμένοντας ανεξίτηλοι σε πορώδεις επιφάνειες και εύκολα αφαιρούμενοι με υγρό πανί από μη πορώδη υλικά.

Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Jovidecor Metallic
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 24 τεμάχια
  • Αριθμός χρωμάτων: 6 χρώματα (πολύχρωμο σετ)
  • Τύπος μελανιού: με βάση το νερό, από χρωστικές τροφίμων
  • Μύτη: ανθεκτική στην πίεση
  • Ασφάλεια: συμμορφώνεται με το ευρωπαϊκό πρότυπο EN 71, καθαρίζει από τα χέρια με σαπούνι και νερό
  • Χώρα προέλευσης: Ισπανία

Χρήση και κατάλληλες επιφάνειες

Οι μαρκαδόροι είναι ιδανικοί για ζωγραφική και διακόσμηση σε ευχετήριες κάρτες, αφίσες και κουτιά δώρου από χαρτί, χαρτόνι ή ύφασμα, όπου το χρώμα σταθεροποιείται μόνιμα. Σε γυαλί, κεραμικά ή πορσελάνη προσφέρουν προσωρινή διακόσμηση που αφαιρείται εύκολα με ένα υγρό πανί.

Συχνές ερωτήσεις

Φεύγει το χρώμα εύκολα από το δέρμα και τις λείες επιφάνειες;

Ναι, το μελάνι απομακρύνεται εύκολα από τα χέρια με νερό και σαπούνι, ενώ από το γυαλί ή τα κεραμικά αφαιρείται άμεσα με ένα υγρό πανί.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα