Μαρκαδόροι ακουαρέλας διπλής όψης JOVI Lettering / σετ 12 τεμ

€8,29
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι μαρκαδόροι ακουαρέλας διπλής όψης JOVI Lettering αποτελούν ένα δημιουργικό σετ 12 χρωμάτων με υδατοδιαλυτό και πλενόμενο μελάνι. Κάθε μαρκαδόρος συνδυάζει μια λεπτή σταθερή μύτη για γραμμές ακριβείας και περιγράμματα με μια ευέλικτη μύτη πινέλου για γέμισμα επιφανειών και δημιουργία ομαλών διαβαθμίσεων ακουαρέλας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Αριθμός χρωμάτων: 12 τεμ
  • Τύπος μύτης: διπλής όψης – μύτη πινέλου 4,5 mm και σταθερή στρογγυλή μύτη 2,5 mm
  • Μελάνι: με βάση το νερό, υδατοδιαλυτό, αναμειγνύεται εύκολα, πλενόμενο
  • Κατάλληλη επιφάνεια: χαρτί, χαρτόνι
  • Πρότυπα ασφαλείας: πληροί τα ευρωπαϊκά (EN 71) και διεθνή πρότυπα
  • Βάρος: 0,185 kg

Χρήση και τεχνικές

Οι μαρκαδόροι είναι σχεδιασμένοι για lettering, καλλιγραφία, σκίτσο και τεχνικές ακουαρέλας. Μετά την εφαρμογή σε χαρτί ή χαρτόνι, μπορείτε εύκολα να διαλύσετε το χρώμα με ένα υγρό πινέλο δημιουργώντας απαλούς τόνους και μίξεις.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο είναι το πάχος της μύτης και αν είναι κατάλληλοι για lettering; Οι μαρκαδόροι διαθέτουν ευέλικτη μύτη πινέλου 4,5 mm ιδανική για lettering και εφέ ακουαρέλας, καθώς και σταθερή μύτη 2,5 mm για λεπτομέρειες και γραμμές.

Πώς δημιουργείται το εφέ ακουαρέλας; Αρκεί να περάσετε πάνω από το σχέδιο ένα πινέλο εμποτισμένο με νερό για να απλώσετε το χρώμα και να δημιουργήσετε ομοιόμορφες διαβαθμίσεις.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα