Πίσω στο κατάστημα DAV374EM

Μαλακή φυσική πλαστελίνη Jovi My First 4 x 38 g + 3 ξύλινες σφραγίδες Emotions

Διαθέσιμο
€19,90
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η πλαστελίνη Jovi My First στη θεματική έκδοση Emotions είναι ένας πηλός μοντελισμού φυτικής βάσης, σχεδιασμένος ως η πρώτη πλαστελίνη για παιδιά από 12 μηνών. Το σετ περιλαμβάνει 4 χρωματιστά ρολά πλαστελίνης και 3 ξύλινες σφραγίδες με εκφράσεις προσώπου, που βοηθούν τα παιδιά να αναγνωρίζουν και να εκφράζουν συναισθήματα μέσα από το δημιουργικό παιχνίδι. Η πλαστελίνη δεν στεγνώνει ποτέ, είναι μη τοξική, χωρίς γλουτένη και χωρίς κύρια αλλεργιογόνα.

Κύρια χαρακτηριστικά

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά προϊόντων: My First (έκδοση Emotions)
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 4 × 38 g πλαστελίνης (4 διαφορετικά χρώματα), 3 ξύλινες σφραγίδες
  • Σύνθεση υλικού: φυτική βάση, χωρίς γλουτένη και κύρια αλλεργιογόνα
  • Υλικό σφραγίδων: φυσικό ξύλο (ελαφρύ και πλενόμενο)
  • Ιδιότητες υλικού: μη τοξικό, δεν στεγνώνει ποτέ, επαναχρησιμοποιούμενο
  • Κατάλληλη ηλικία: από 12 μηνών
  • Πιστοποίηση: EN 71

Χρήση και ανάπτυξη δεξιοτήτων

Το σετ είναι ιδανικό για πλαστική χειροτεχνία και σφραγίδες στο σπίτι, σε βρεφονηπιακούς σταθμούς και νηπιαγωγεία, αναπτύσσοντας φυσικά τη λεπτή κινητικότητα, τη συναισθηματική νοημοσύνη και τη δημιουργική σκέψη του παιδιού.

Συχνές ερωτήσεις

Στεγνώνει η πλαστελίνη μετά το άνοιγμα; Όχι, η πλαστελίνη δεν στεγνώνει ποτέ και παραμένει διαρκώς επαναχρησιμοποιήσιμη.

Για ποια ηλικία είναι ασφαλές το σετ; Το σετ είναι πιστοποιημένο σύμφωνα με το πρότυπο EN 71 και είναι κατάλληλο για παιδιά από 12 μηνών.

Καθαρίζονται εύκολα οι σφραγίδες; Ναι, οι σφραγίδες είναι κατασκευασμένες από φυσικό ξύλο, είναι ελαφριές και πλένονται εύκολα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Τιμή μονάδας 74,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4

Πινέλο ακουαρέλας λοξό sword liner – μέγεθος 1 – 4


0,75 €
artmie.sk

Πρόσφατα Προβεβλημένα