KREUL Στυλό από γυαλί & πορσελάνη Medium Glitter

Διαθέσιμο
(1)

Επιλέξτε
€4,32
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Το KREUL Glass & Porcelain Pen Glitter είναι ένας υδατοδιαλυτός διακοσμητικός μαρκαδόρος για γυαλί και πορσελάνη με λεπτό εφέ λάμψης, ιδανικός για τη δημιουργική διακόσμηση πορσελάνης, γυαλιού, κεραμικών, μετάλλων και καθρεφτών. Η μεσαία μύτη του (1-3 mm) επιτρέπει ακριβές σχέδιο και γραφή, που θα εκτιμηθεί από καλλιτέχνες, δημιουργούς χόμπι και λάτρεις των έργων DIY. Το χρώμα είναι ημιδιαφανές, ανθεκτικό στο φως και γίνεται ασφαλές στο πλυντήριο πιάτων μετά το ψήσιμο στο φούρνο στους 160°C για 30 λεπτά. Πριν από τη χρήση, είναι απαραίτητο να ανακινήσετε καλά τον μαρκαδόρο και να αντλήσετε το χρώμα στην άκρη. Για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής των διακοσμήσεων, συνιστάται να μην εφαρμόζετε το χρώμα σε περιοχές που έρχονται σε επαφή με τρόφιμα ή ποτά

:

  • KREUL Medium Glitter Glass & Porcelain Pen: KREUL Medium Glitter Glass & Porcelain Pen
  • Μύτη: μέτρια (1-3 mm)
  • Βάση: υδατοδιαλυτή
  • Κατάλληλο για: πορσελάνη, γυαλί, κεραμικά, μέταλλο, καθρέφτες
  • Στερέωση: ψήσιμο στο φούρνο στους 160 °C / 30 λεπτά
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Εξαιρετικό προϊόν, το ευχαριστηθήκαμε πολύ με τον τρίχρονο εγγονό μου.

Diana Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα