Κρεμώδες κερί σόγιας για κεριά ελεύθερης τοποθέτησης


Επιλέξτε
€13,99
€27,98 / kg
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Δοκιμάστε να φτιάξετε τα δικά σας κεριά ελεύθερης τοποθέτησης με αυτές τις υψηλής ποιότητας νιφάδες κρεμώδους κεριού σόγιας. Αυτό το 100% vegan κερί είναι ιδανικό για την έκχυση κεριών στήλης, σχήματος ή γεωμετρικών κεριών χωρίς την ανάγκη χρήσης δοχείου. Το κερί καίγεται καθαρά και παράγει 80 έως 90% λιγότερη αιθάλη από την παραδοσιακή παραφίνη. Χάρη στη μορφή νιφάδας, είναι εύκολο στη δοσολογία και διαλύεται γρήγορα - ιδανικά σε υδατόλουτρο ή στο φούρνο μικροκυμάτων. Μπορείτε να του προσθέσετε χρώμα και άρωμα, δημιουργώντας πρωτότυπα κεριά με προσωπική πινελιά. Το κερί λιώνει σε θερμοκρασία 65-85°C, στερεοποιείται περίπου 6-8 ώρες και θα πρέπει να σκληραίνει για 48 ώρες πριν από τη χρήση. Είναι ιδανικό για την έκχυση κεριών σε καλούπια, όπως κεριά φυσαλίδων, κυβικά ή γλυπτά κεριά - είτε για προσωπική χρήση είτε ως χειροποίητο δώρο.Παράμετροι προϊόντος:Κερί σόγιας για κεριά ελεύθερης τοποθέτησηςΒεγάν, χαμηλής περιεκτικότητας σε αιθάλη, σε νιφάδεςΧρώμα: ΚρεμώδεςΣυσκευασία: 250 γρ: SoyMelting temperature: 65–85 °CUse: Χρόνος σκλήρυνσης: 6-8 ώρες (πλήρης σκλήρυνση έως και 48 ώρες)Συσκευασία: 1 τεμάχιο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα