Πίσω στο κατάστημα JOV98060M

JOVI Στρογγυλές κηρομπογιές Jumbo αποχρώσεις δέρματος - Σετ 60 τεμαχίων με ξύστρα

Διαθέσιμο
€18,99
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι κηρομπογιές JOVI Jumbo σε πρακτική πλαστική συσκευασία με ξύστρα είναι χοντρές στρογγυλές κηρομπογιές, ιδανικές ως τα πρώτα καλλιτεχνικά εργαλεία για παιδιά σε νηπιαγωγεία, δημιουργικά εργαστήρια και το σχολείο. Ολόκληρο το σώμα αποτελείται από συμπαγές χρώμα, προσφέροντας μεγάλη διάρκεια χρήσης και έντονη, ομοιόμορφη κάλυψη χωρίς να απαιτείται πίεση στο χαρτί ή το χαρτόνι. Το σετ περιλαμβάνει 60 τεμάχια σε 6 αποχρώσεις δέρματος, δεν λερώνει τα χέρια, είναι άοσμο και εξαιρετικά ανθεκτικό ώστε να μη σπάει σε πτώσεις.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Jumbo
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: πλαστικό δοχείο, 60 κηρομπογιές, 1 ξύστρα για χοντρές κηρομπογιές
  • Χρώματα: 6 αποχρώσεις δέρματος
  • Σχήμα: χοντρές στρογγυλές
  • Ιδιότητες: άοσμες, δεν λερώνουν τα χέρια, ανθεκτικές στο σπάσιμο, χωρίς βασικά αλλεργιογόνα
  • Πρότυπα ασφαλείας: συμμορφώνεται με το πρότυπο EN 71
  • Βάρος συσκευασίας: 0,53 kg

Χρήση και τεχνικές

Οι κηρομπογιές είναι ιδανικές για ζωγραφική, σκίαση, διαστρωμάτωση χρωμάτων και τεχνικές όπως το sgraffito. Χάρη στην περιλαμβανόμενη ξύστρα, διατηρούνται εύκολα μυτερές για ακριβή περιγράμματα, ενώ τα ρινίσματα μπορούν να αξιοποιηθούν σε κολάζ. Τυχόν λεκέδες στα υφάσματα αφαιρούνται εύκολα με πλύσιμο στο χέρι με σαπούνι.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι αυτές οι κηρομπογιές ασφαλείς για παιδιά; Ναι, οι κηρομπογιές JOVI συμμορφώνονται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα EN 71 και είναι απαλλαγμένες από τα κύρια αλλεργιογόνα.

Σπάνε εύκολα αν πέσουν κάτω; Όχι, η σειρά Jumbo είναι ειδικά σχεδιασμένη για παιδιά και είναι ανθεκτική στις πτώσεις.

Καθαρίζονται εύκολα από τα ρούχα; Ναι, τα ίχνη από τα ρούχα αφαιρούνται εύκολα με νερό και κοινό σαπούνι.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα