Διακοσμητικό σμάλτο Pentart 230 ml


Επιλέξτε
€8,59
€37,35 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το διακοσμητικό σμάλτο Pentart μιμείται μια εμαγιέ επιφάνεια. Χάρη στη υψηλή λάμψη δίνει στο διακοσμητικό αντικείμενο μια λακαρισμένη επιφάνεια. Είναι κατάλληλο για εφαρμογή σε ξύλο, καμβά, χαρτί, πλαστικό, κεραμικά, μέταλλο κτλ. Έχει εξαιρετική ικανότητα κάλυψης μόνο με ένα στρώμα. Η πλήρη ικανότητα κάλυψης για 100 ml είναι 0,5 m2. Πρόκειται για πυκνό ακρυλικό χρώμα σε βάσει νερού το οποίο είναι ιδανικό για τις χόμπι τεχνικές, για την διακόσμηση διαφορετικών αντικειμένων, επίπλων, καθρεφτών, μπουκαλιών κτλ. Το διακοσμητικό σμάλτο τώρα πρόσφατα έχει αρχίσει να χρησιμοποιηθεί και για διαφορετικά αντικείμενα στο εσωτερικό χώρο. Επειδή είναι ευαίσθητο σε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, προστατεύστε το από τον παγετό.

ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ;

Καθαρίστε και προετοιμάστε καλά το αντικείμενο που θα διακοσμηθεί με σμάλτο. Για το εσωτερικό του αντικειμένου, σας συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε λαζούρα ο, και στην εξωτερική πλευρά εφαρμόστε πάστα βάσης. Ευθυγραμμίστε το αποξηραμένο υπόστρωμα με ένα μαλακό γυαλόχαρτο. Σε Σε περίπτωση που θέλετε να προσθέσετε δαντέλα ή διακοσμητική διακόσμηση, χρησιμοποιήστε μια κόλλα χόμπι. Εφαρμόστε με ένα πινέλο με μύτη σφουγγαριού και στη συνέχεια επικολλήστε τη διακόσμηση. Μετά το στέγνωμα, μπορείτε να εφαρμόσετε το διακοσμητικό σμάλτο με ένα πλακέ πινέλο ζωγραφικής. Στεγνώνει 45 λεπτά, και το συνολικό χρόνο ξήρανσης είναι 24 ώρες. Έτσι δεν χρειάζεται να ξυρίζετε ή να σκίσετε το έτοιμο αντικείμενο πια. Καθαρίζεται πολύ εύκολα.

η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΑΣ

Χάρη στην εξαιρετική ικανότητα κάλυψης, το διακοσμητικό σμάλτο συνιστούμε να το χρησιμοποιείται για έργα -home deco- ή για την ανακαίνιση παλαιών επίπλων. Για παράδειγμα, όταν το εφαρμόζετε σε μια μεταλλική επιφάνεια, μπορείτε να πάρετε μια παλιά, αποξηραμένη εμφάνιση.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • διακοσμητικό σμάλτο Pentart που μιμείται μια εμαγιέ επιφάνειαа
  • κατάλληλο για τεχνικές χόμπι και διακόσμηση
  • κατάλληλο για home deco και ανακαίνιση παλαιών επίπλων
  • εξαιρετική κάλυψη
  • όγκος: 230 ml
  • επιφάνεια κάλυψης 0,5 m2 με 100 ml του προϊόντος
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση


7,09 € Τιμή μονάδας 17,73 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml

ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml


7,89 € Τιμή μονάδας 19,73 €/L
ARTMiE
Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών

Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών


3,79 € Τιμή μονάδας 126,33 €/L
Pentart
Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml

Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml


2,51 € Τιμή μονάδας 50,20 €/L
Pentart
Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml

Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml


5,53 € Τιμή μονάδας 55,30 €/L
Pentart
(5)
Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα

Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα


4,19 € Τιμή μονάδας 27,93 €/L
ARTMiE
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα