Πίσω στο κατάστημα DLRD482150355

DALER ROWNEY Simply μπλοκ σχεδίου τσέπης 100 g 24 φύλλα κολλητό

Διαθέσιμο
€2,09
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το μπλοκ σχεδίου τσέπης DALER ROWNEY Simply είναι ένα συμπαγές sketchbook σχεδιασμένο για μαθητές και ερασιτέχνες δημιουργούς, για σχέδιο και σκιτσάρισμα οπουδήποτε. Το χαρτί βάρους 100 g/m² με λεπτή υφή προσφέρει εξαιρετική πρόσφυση για ξηρά μέσα και αντέχει αξιόπιστα στο επαναλαμβανόμενο σβήσιμο. Χάρη στο μικρό του μέγεθος, χωράει εύκολα στην τσέπη ή στην τσάντα σας, διατηρώντας όλα τα γρήγορα σκίτσα σας από τις εξορμήσεις σας σε ένα μέρος.

Παράμετροι προϊόντος

  • Μάρκα: DALER ROWNEY
  • Σειρά προϊόντων: Simply
  • Βάρος χαρτιού: 100 g/m²
  • Αριθμός φύλλων: 24 φύλλα
  • Βιβλιοδεσία: κολλητό μπλοκ
  • Βάρος συσκευασίας: 0,03 kg

Χρήση και τεχνικές

Το μπλοκ σχεδίου προορίζεται για ξηρές τεχνικές, κυρίως για σκιτσάρισμα με μολύβι, κάρβουνο ή παστέλ. Είναι ιδανικό για καθημερινή εξάσκηση, ελεύθερο σχέδιο και γρήγορα σκίτσα στα ταξίδια σας.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια μέσα είναι κατάλληλα για αυτό το μπλοκ σχεδίου; Το χαρτί είναι σχεδιασμένο για ξηρά μέσα, ειδικά για μολύβι, κάρβουνο και παστέλ.

Αντέχει το χαρτί σε διορθώσεις και σβήσιμο; Ναι, η επιφάνεια του χαρτιού με λεπτή υφή αντέχει χωρίς πρόβλημα το καθημερινό σχέδιο καθώς και το επαναλαμβανόμενο σβήσιμο.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα