Πίσω στο κατάστημα DLRD114007002

DALER ROWNEY D&R τελικό ματ βερνίκι για χρώματα λαδιού 75 ml

Διαθέσιμο
€7,19
€95,87 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το τελικό ματ βερνίκι DALER ROWNEY για χρώματα λαδιού εξασφαλίζει ομοιόμορφη όψη στο έργο σας, προσφέροντας ένα κομψό, μη ανακλαστικό αποτέλεσμα. Αυτό το ματ φινίρισμα εξαλείφει αποτελεσματικά τις ανεπιθύμητες αντανακλάσεις κατά τη φωτογράφιση ή τον φωτισμό σε εκθέσεις και εναρμονίζει τις διαφορές γυαλάδας ανάμεσα στις διαφορετικές αποχρώσεις και στρώσεις χρώματος, προστατεύοντας παράλληλα το έργο από τη σκόνη και τη γήρανση.

Εφαρμόζεται με ένα μαλακό πλακέ πινέλο σε μία λεπτή και ομοιόμορφη στρώση πάνω σε εντελώς στεγνή ελαιογραφία, συνήθως μερικούς μήνες μετά την ολοκλήρωσή της. Για βέλτιστα αποτελέσματα, συνιστάται η εφαρμογή σε καλά αεριζόμενο χώρο χωρίς σκόνη και το καλό κλείσιμο του φιαλιδίου μετά τη χρήση.

  • Τύπος προϊόντος: τελικό ματ βερνίκι για χρώματα λαδιού
  • Όγκος συσκευασίας: 75 ml
  • Φινίρισμα: ματ, μη ανακλαστική όψη
  • Προστατευτική δράση: προστασία από τη σκόνη και τη φθορά του χρόνου
  • Εφαρμογή: με μαλακό πλακέ πινέλο σε πλήρως στεγνό έργο
  • Χώρα προέλευσης: Μεγάλη Βρετανία
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα