Clairefontaine μπλοκ kraft κολλητό

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€7,49
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το μπλοκ kraft της CLAIREFONTAINE περιέχει φυσικό καφέ χαρτί kraft βάρους 120 g/m², σχεδιασμένο για καλλιτέχνες και λάτρεις των χάρτινων κατασκευών. Η χρωματιστή βάση αναδεικνύει εξαιρετικά τα ανοιχτόχρωμα και μεταλλικά χρώματα, ενώ η ανθεκτική επιφάνειά του είναι κατάλληλη για ξηρά μέσα και μαρκαδόρους. Το μπλοκ αποτελεί ιδανική επιλογή για σχέδιο, scrapbooking, διακοσμητικά, φακέλους και origami, στο σπίτι, στο σχολείο ή στο εργαστήριο.

Βασικά χαρακτηριστικά

  • Μάρκα: CLAIREFONTAINE
  • Τύπος χαρτιού: φυσικό καφέ χαρτί kraft
  • Βάρος: 120 g/m²
  • Βιβλιοδεσία: κολλητή (ή με ραφή/σπιράλ ανάλογα με την παραλλαγή, ορισμένα με λάστιχο)
  • Συσκευασία: 1 τεμάχιο (0,374 kg)

Χρήση και τεχνικές

Το χαρτί είναι ανθεκτικό, διπλώνεται εύκολα και είναι κατάλληλο για ξηρά μέσα, μαρκαδόρους, κολάζ, scrapbooking, συσκευασία δώρων, σκίτσο και κατασκευή διακοσμητικών.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια μέσα είναι κατάλληλα για αυτό το χαρτί kraft;
Το χαρτί αντέχει σε ξηρά μέσα και μαρκαδόρους, ενώ το καφέ του φόντο αναδεικνύει ιδιαίτερα τα ανοιχτά και μεταλλικά χρώματα.

Διπλώνεται εύκολα το χαρτί;
Ναι, το ανθεκτικό χαρτί kraft βάρους 120 g/m² διπλώνεται και τσακίζεται πολύ εύκολα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα