Πίσω στο κατάστημα JOV735

Χρωματιστά μολύβια JOVI Maxi τριγωνικά κουτί / 120 τεμάχια 12 χρώματα

Διαθέσιμο
€73,90
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 4–6 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα χρωματιστά μολύβια JOVI Maxi σε πρακτικό μεγάλο κουτί περιλαμβάνουν 120 ξυλομπογιές σε 12 ζωηρά χρώματα, ειδικά σχεδιασμένα για παιδιά και σχολικές δραστηριότητες. Χάρη στην παχιά μύτη 5 mm και το εργονομικό τριγωνικό σχήμα τους, βοηθούν τους μικρούς δημιουργούς από 3 ετών να πετύχουν το σωστό κράτημα κατά το σχέδιο και το χρωμάτισμα. Το εξαιρετικά μαλακό ξύλο εξασφαλίζει εύκολο ξύσιμο, ενώ η ανθεκτική μύτη δεν θρυμματίζεται σε περίπτωση σπασίματος.

Χαρακτηριστικά προϊόντος:

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά προϊόντος: Maxi
  • Τύπος: κλασικά χρωματιστά μολύβια (ξυλομπογιές)
  • Σχήμα: εργονομικό τριγωνικό
  • Διάμετρος μύτης: 5 mm
  • Ποσότητα συσκευασίας: 120 τεμάχια
  • Αριθμός χρωμάτων: 12 χρώματα
  • Υλικό: εξαιρετικά μαλακό ξύλο
  • Ασφάλεια: πληροί τα πρότυπα EN 71, κατάλληλο για παιδιά από 3 ετών
  • Βάρος: 1,9 kg

Χρήση και τεχνικές:

Αυτά τα χρωματιστά μολύβια είναι ιδανικά για στεγνό σχέδιο και χρωμάτισμα σε χαρτί και χαρτόνι. Τα έντονα χρώματα μπορούν να αναμειχθούν και να εφαρμοστούν σε στρώσεις, δίνοντας στα παιδιά τη δυνατότητα να ανακαλύψουν νέες αποχρώσεις στο σπίτι, στον παιδικό σταθμό ή στο σχολείο.

Συχνές ερωτήσεις:

Είναι τα μολύβια κατάλληλα για μικρά παιδιά; Ναι, είναι κατάλληλα για παιδιά από 3 ετών, διαθέτουν εργονομικό τριγωνικό σχήμα για σωστή λαβή και συμμορφώνονται με το ευρωπαϊκό πρότυπο ασφαλείας EN 71.

Πώς συμπεριφέρονται στο ξύσιμο και στις πτώσεις; Το σώμα του μολυβιού είναι κατασκευασμένο από πολύ μαλακό ξύλο για εύκολο ακόνισμα, ενώ η ενισχυμένη μύτη 5 mm είναι ανθεκτική και δεν θρυμματίζεται.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα