Χρώμα ακουαρέλας Schmincke Horadam μισό godet 1,6 ml

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€9,29
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 13–14 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το επαγγελματικό χρώμα ακουαρέλας Schmincke HORADAM Aquarell σε μισό godet (half pan) 1,6 ml προσφέρει κορυφαία καλλιτεχνική ποιότητα, κατασκευασμένη στη Γερμανία. Απευθύνεται σε απαιτητικούς επαγγελματίες και λάτρεις της υδατογραφίας που αναζητούν αξιόπιστα, εξαιρετικής καθαρότητας και αντοχής χρώματα για τις δημιουργίες τους. Διατίθεται σε μεμονωμένες αποχρώσεις καθώς και σε άδειο godet για να δημιουργήσετε τις δικές σας μίξεις.

Παράμετροι προϊόντος

  • Μάρκα: Schmincke
  • Σειρά προϊόντος: HORADAM Aquarell
  • Μορφή: μισό godet (1/2 pan)
  • Όγκος: 1,6 ml
  • Διαστάσεις: 1,6 × 1,9 × 0,8 cm
  • Βάρος: 0,004 kg
  • Συσκευασία: 1 τεμ. (μεμονωμένο τεμάχιο)
  • Κατάλληλο για: επαγγελματίες και προχωρημένους καλλιτέχνες
  • Χρήση: ζωγραφική ακουαρέλας (υδατογραφία)
  • Χώρα προέλευσης: Γερμανία (H. Schmincke & Co. KG)

Χρήση

Το χρώμα είναι σχεδιασμένο για την τεχνική της ακουαρέλας, προσφέροντας εξαιρετική ροή, φωτοαντοχή και απόλυτο έλεγχο στο χαρτί.

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι η χωρητικότητα του μισού godet Schmincke Horadam; Το μισό godet έχει όγκο 1,6 ml με διαστάσεις 1,6 × 1,9 × 0,8 cm.

Πού κατασκευάζονται αυτά τα χρώματα ακουαρέλας; Τα χρώματα Schmincke Horadam παράγονται εξ ολοκλήρου στη Γερμανία από την εταιρεία H. Schmincke & Co. KG.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Επαγγελματικό σετ ακουαρέλας Schmincke Horadam για ζωγραφική

Επαγγελματικό σετ ακουαρέλας Schmincke Horadam για ζωγραφική


από Τιμή έκπτωσης  23,48 € Κανονική τιμή  29,36 €
Schmincke
Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 250 ml

Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 250 ml


13,49 € Τιμή μονάδας 53,96 €/L
Schmincke
(3)
Χρώματα γκουάς Schmincke Akademie σε σωληνάριο 60 ml

Χρώματα γκουάς Schmincke Akademie σε σωληνάριο 60 ml


7,19 € Τιμή μονάδας 119,83 €/L
Schmincke
(4)
Schmincke drawing gum

Schmincke drawing gum


7,65 € Τιμή μονάδας 382,50 €/L
Schmincke
Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 60 ml

Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 60 ml


6,49 € Τιμή μονάδας 108,17 €/L
Schmincke
(3)
Νέφτι εσπεριδοειδών για λαδομπογιές Schmincke | διαλεξτε όγκο

Νέφτι εσπεριδοειδών για λαδομπογιές Schmincke | διαλεξτε όγκο


10,49 € Τιμή μονάδας 174,83 €/L
Schmincke
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα