Πίσω στο κατάστημα SCH14-043_498

Χρώμα ακουαρέλας Schmincke HORADAM Aquarell σε ολόκληρο godet 3,2 ml

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€14,49
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 13–14 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το επαγγελματικό χρώμα ακουαρέλας Schmincke HORADAM Aquarell σε ολόκληρο godet (full pan) με όγκο 3,2 ml είναι σχεδιασμένο για απαιτητικούς καλλιτέχνες και επαγγελματίες. Ξεχωρίζει για την κορυφαία γερμανική ποιότητα από τον διάσημο κατασκευαστή H. Schmincke & Co. KG, εξασφαλίζοντας εξαιρετική απόδοση και λάμψη σε κάθε τεχνική ακουαρέλας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: Schmincke
  • Σειρά προϊόντος: HORADAM Aquarell
  • Μορφή: ολόκληρο godet (full pan 1/1)
  • Όγκος: 3,2 ml
  • Διαστάσεις: 1,9 × 3 × 0,9 cm
  • Συσκευασία: μεμονωμένο τεμάχιο (1 τμχ)
  • Κατάλληλο για: επαγγελματίες και προχωρημένους καλλιτέχνες
  • Τεχνική: υδατογραφία / ακουαρέλα
  • Χώρα προέλευσης: Γερμανία

Χρήση

Το χρώμα προορίζεται για τεχνικές ακουαρέλας και αποτελεί την ιδανική επιλογή για επαγγελματίες καλλιτέχνες που αναζητούν ασυμβίβαστη ποιότητα και ένταση χρωστικών.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιος είναι ο όγκος ενός ολόκληρου godet Schmincke HORADAM; Το ολόκληρο godet (full pan) περιέχει 3,2 ml χρώματος.

Για ποιους είναι κατάλληλο αυτό το χρώμα ακουαρέλας; Το προϊόν έχει δημιουργηθεί με κορυφαίες επαγγελματικές προδιαγραφές, ιδανικό για επαγγελματίες και απαιτητικούς ζωγράφους.

Πού παράγονται τα χρώματα Schmincke HORADAM; Αυτές οι ακουαρέλες κατασκευάζονται εξ ολοκλήρου στη Γερμανία από την εταιρεία H. Schmincke & Co. KG.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Επαγγελματικό σετ ακουαρέλας Schmincke Horadam για ζωγραφική

Επαγγελματικό σετ ακουαρέλας Schmincke Horadam για ζωγραφική


από Τιμή έκπτωσης  23,48 € Κανονική τιμή  29,36 €
Schmincke
Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 250 ml

Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 250 ml


13,49 € Τιμή μονάδας 53,96 €/L
Schmincke
(3)
Χρώματα γκουάς Schmincke Akademie σε σωληνάριο 60 ml

Χρώματα γκουάς Schmincke Akademie σε σωληνάριο 60 ml


7,19 € Τιμή μονάδας 119,83 €/L
Schmincke
(4)
Schmincke drawing gum

Schmincke drawing gum


7,65 € Τιμή μονάδας 382,50 €/L
Schmincke
Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 60 ml

Ακρυλικά χρώματα Schmincke AKADEMIE 60 ml


6,49 € Τιμή μονάδας 108,17 €/L
Schmincke
(3)
Νέφτι εσπεριδοειδών για λαδομπογιές Schmincke | διαλεξτε όγκο

Νέφτι εσπεριδοειδών για λαδομπογιές Schmincke | διαλεξτε όγκο


10,49 € Τιμή μονάδας 174,83 €/L
Schmincke
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα