Carioca χρώματα προσώπου σε στικ 3 τμχ


Επιλέξτε
€8,59
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα χρώματα προσώπου σε στικ Carioca είναι ένα πρακτικό σετ τριών τεμαχίων εμπνευσμένο από το ζωικό βασίλειο. Τα χρώματα αναμειγνύονται εύκολα πάνω στην επιδερμίδα, επιτρέποντάς σας να δημιουργήσετε αμέτρητες αποχρώσεις. Χάρη στον περιστρεφόμενο μηχανισμό στικ, εφαρμόζονται εύκολα και απευθείας στο δέρμα.

Χαρακτηριστικά προϊόντος:

  • Μάρκα: Carioca
  • Τύπος: χρώματα προσώπου σε στικ
  • Ποσότητα συσκευασίας: 3 τμχ
  • Βάρος: 0,87 kg
  • Ηλικιακός περιορισμός: ακατάλληλο για παιδιά κάτω των 3 ετών

Οδηγίες χρήσης και εφαρμογής

Απλώς περιστρέψτε το στικ και εφαρμόστε το χρώμα απευθείας στο δέρμα. Αναλυτικές οδηγίες χρήσης θα βρείτε στο πίσω μέρος της συσκευασίας.

Συχνές ερωτήσεις

Μπορούν τα χρώματα να αναμειχθούν μεταξύ τους; Ναι, τα χρώματα αναμειγνύονται εξαιρετικά εύκολα, προσφέροντας τη δυνατότητα δημιουργίας αμέτρητων νέων αποχρώσεων.

Είναι αυτά τα χρώματα προσώπου κατάλληλα για μικρά παιδιά; Το προϊόν δεν είναι κατάλληλο για παιδιά κάτω των 3 ετών.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Τιμή μονάδας 79,50 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,49 € Τιμή μονάδας 34,98 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery

Ακρυλικό χρώμα, 60 ml, ROSA Gallery


4,32 € Τιμή μονάδας 72,00 €/L
Rosa

Πρόσφατα Προβεβλημένα