CANSON Iris Vivaldi έγχρωμο χαρτί 70 x 100 cm 240 g 25 φύλλα

Διαθέσιμο

Επιλέξτε
€58,90
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Canson Iris Vivaldi είναι ένα υψηλής ποιότητας έγχρωμο χαρτί σχεδίου και χειροτεχνίας με βάρος 240 g/m², σχεδιασμένο για καλλιτέχνες, σχολεία και λάτρεις των χάρτινων κατασκευών. Χάρη στη βαφή στη μάζα (mass-dyed), το χρώμα διαπερνά όλο το πάχος του φύλλου, διατηρώντας τις άκρες ομοιόμορφα χρωματισμένες ακόμη και μετά το κόψιμο. Διαθέτει λεία επιφάνεια και στις δύο όψεις, εξαιρετική καλυπτικότητα και ανθεκτική δομή με σταθερότητα διαστάσεων.

Χαρακτηριστικά προϊόντος

  • Μάρκα: CANSON
  • Σειρά προϊόντος: Iris Vivaldi
  • Διαστάσεις: 70 x 100 cm
  • Βάρος: 240 g/m²
  • Επιφάνεια: λεία και στις δύο όψεις
  • Ιδιότητα χαρτιού: βαμμένο στη μάζα (mass-dyed)

Εφαρμογές & Χρήσεις

Το χαρτί είναι κατάλληλο για σχέδιο με ξηρές τεχνικές, γραφιστικό σχεδιασμό, εκτυπώσεις, κολάζ, χειροτεχνίες και διακοσμητικά έργα. Είναι ιδανικό για γραφή με πένα ή μαρκαδόρους, κολλάει εύκολα και δεν σπάει στο δίπλωμα, καθιστώντας το τέλεια επιλογή τόσο για επαγγελματίες όσο και για σχολικές δραστηριότητες.

Συχνές ερωτήσεις

Παραμένουν οι άκρες του χαρτιού χρωματιστές μετά το κόψιμο; Ναι, το χαρτί είναι βαμμένο στη μάζα του, επομένως οι ακμές διατηρούν το έντονο χρώμα τους ακόμη και μετά το κόψιμο με ψαλίδι ή κοπίδι.

Σπάει το χαρτί όταν διπλώνεται; Όχι, το χαρτί διπλώνει ομαλά χωρίς ρωγμές στην τσάκιση και προσφέρει άριστη πρόσφυση κατά το κόλλημα.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


Τιμή έκπτωσης  2,87 € Κανονική τιμή  3,19 € Τιμή μονάδας 38,27 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


Τιμή έκπτωσης  1,16 € Κανονική τιμή  1,29 € Τιμή μονάδας 58,00 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Τιμή έκπτωσης  12,86 € Κανονική τιμή  14,29 € Τιμή μονάδας 25,72 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia

Πρόσφατα Προβεβλημένα