Βάση σαπουνιού 907g Κύβοι


Επιλέξτε
€8,05
€8,88 / kg
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η βάση σαπουνιού - διαφανής ή λευκή - για την παρασκευή φυσικού σαπουνιού είναι ιδανική επιλογή για όσους ασχολούνται με την παρασκευή σαπουνιού στο σπίτι ή σε μικρές βιοτεχνικές παραγωγές. Αυτή η βάση σαπουνιού melt & pour διαθέτει πρακτική διαίρεση σε κύβους, η οποία σας επιτρέπει να σπάτε εύκολα την απαραίτητη ποσότητα χωρίς περιττές σπατάλες. Η διάφανη έκδοση είναι ιδανική για την παρασκευή σαπουνιών με οπτικά εφέ, λουλούδια ή γκλίτερ, ενώ η λευκή βάση είναι ιδανική για την προσθήκη χρωμάτων και αρωμάτων χωρίς να χάνεται η ικανότητα κάλυψης. Κατασκευάζεται από φυτικά έλαια, έχει απαλό αφρό και εξαιρετική συμβατότητα με διάφορους τύπους δέρματος. Αυτή η βάση σαπουνιού γλυκερίνης είναι κατάλληλη για αρχάριους και επαγγελματίες - για οικιακή χρήση, μαθήματα, εργαστήρια ή χειροποίητα δώρα. Απλά λιώστε την, προσθέστε χρώμα, αιθέρια έλαια, αποξηραμένα βότανα ή ενεργά συστατικά, ρίξτε την σε ένα καλούπι και αφήστε την να σκληρύνει.

Παράμετροι του προϊόντος: Το προϊόν είναι κατάλληλο για τη χρήση σε σαπούνι, το οποίο είναι κατάλληλο για τη χρήση σε σαπούνι, το οποίο είναι κατάλληλο για τη χρήση σε σαπούνι:

  • Τύπος: Σαπούνι: Διαφανής / λευκή βάση σαπουνιού
  • Βάρος: περίπου 907 g
  • Μορφή: χωρίζεται σε κύβους για εύκολη δοσολογία
  • Χρήση: Χρήση: Τεχνική τήξης & έκχυσης
  • Κατάλληλο για: Αλουμινένια προϊόντα: Αλουμινένια προϊόντα: Αλουμινένια προϊόντα Για: DIY σαπούνια, δώρα, εργαστήρια, χειροποίητα καλλυντικά
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα