Βάση σαπουνιού 907 g Block


Επιλέξτε
€10,07
€11,10 / kg
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Βάση σαπουνιού - μια καθολική βάση σαπουνιού για τη δημιουργία χειροποίητων σαπουνιών είναι ιδανική για όλους τους δημιουργικούς τεχνίτες, τους λάτρεις των καλλυντικών και τους μικρούς κατασκευαστές φυσικών καλλυντικών DIY. Αυτή η βάση σαπουνιού melt & pour προσφέρεται σε πέντε παραλλαγές - βούτυρο καριτέ, κατσικίσιο γάλα, αλόη βέρα, μέλι και ελαιόλαδο - η καθεμία ζυγίζει 907 g. Το αποτέλεσμα είναι μια βάση υψηλής ποιότητας που λιώνει εύκολα, εμπλουτίζεται με μια πινελιά αρώματος, χρώματος ή θρεπτικών συστατικών της δικής σας επιλογής και χύνεται στο καλούπι. Το πλεονέκτημα αυτού του τύπου μάζας έγκειται στην απλότητα της εργασίας χωρίς την ανάγκη για μια θεμελιώδη παραγωγική διαδικασία[[ημι]] απλά λιώνετε, δένετε με πρόσθετα, ρίχνετε και αφήνετε να στερεοποιηθεί. Τα σαπούνια αποκτούν έτσι θεραπευτική, ενυδατική ή καταπραϋντική δράση - ανάλογα με τον επιλεγμένο τύπο - χάρη στα φυσικά συστατικά: βούτυρο καριτέ, κατσικίσιο γάλα, τζελ αλόης βέρα, μέλι ή ελαιόλαδο. Το προϊόν είναι κατάλληλο για ερασιτέχνες και επαγγελματίες κατασκευαστές φυσικών καλλυντικών που θέλουν έναν απλό, ασφαλή και υψηλής ποιότητας τρόπο παραγωγής του δικού τους σαπουνιού.Παράμετροι προϊόντος:Βάση σαπουνιού 907 g μπλοκΤύποι: Τύποι: Βούτυρο καριτέ, κατσικίσιο γάλα, αλόη βέρα, μέλι, ελαιόλαδοΣυσκευασία: 907 g σε κάθε έκδοσηΜορφή: 1: Μορφή: Melt & Pour, διαφανής ή λευκή μάζαΧρήση: Λιώστε, προσθέστε χρώματα και αρώματα, ρίξτε σε καλούπιΕνδείκνυται για: Για: DIY παραγωγή φυσικών σαπουνιών
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα