Βαφή κεριών 5g - Διάφορα χρώματα


Επιλέξτε
€7,05
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
Δημιουργήστε πρωτότυπα κεριά ακριβώς στο στυλ σας με βαφή κεριών - χρωστική ουσία με τη μορφή πρακτικών νιφάδων. Αυτή η χρωστική ουσία κεριών είναι ιδανική για τον χρωματισμό κεριού σόγιας, παραφίνης και άλλων τύπων κεριών. Απλά λιώστε το κερί, προσθέστε νιφάδες χρώματος και ανακατέψτε μέχρι να διαλυθεί πλήρως. Η δοσολογία είναι ευέλικτη - για μια λεπτή απόχρωση χρησιμοποιήστε 0,1-0,2% χρωστική ουσία (δηλ. 1-2g ανά 1kg κεριού), για μια πιο κορεσμένη απόχρωση μπορείτε να αυξήσετε ελαφρώς την ποσότητα. Το χρώμα συμπεριφέρεται διαφορετικά ανάλογα με το κερί που χρησιμοποιείται - στο φυτικό κερί δημιουργεί ένα παστέλ αποτέλεσμα, ενώ στην παραφίνη το χρώμα θα είναι πιο καθαρό και έντονο. Αυτή η βαφή κεριών γενικής χρήσης είναι ιδανική για μια μινιμαλιστική και φυσική εμφάνιση, ιδανική για τη χύτευση κεριών φούσκας, ρουστίκ ή σχεδιασμού. Κατάλληλη για αρχάριους και προχωρημένους κατασκευαστές κεριών

:

  • Βαφή κεριών - χρώμα κεριών
  • Προϊόν: χρωστική ουσία σε νιφάδες, κατάλληλη για κερί σόγιας, παραφίνη, φυτικό κερί
  • Διαθέσιμες αποχρώσεις: κρεμ, κίτρινο, σκούρο κόκκινο, ανοιχτό ροζ, ροζ, γαλάζιο, πράσινο, μπεζ, ανοιχτό γκρι
  • Συσκευασία: 5g
  • Συνιστώμενη δοσολογία: 1 - 2g ανά 1kg κεριού
  • Χρήση: χρωματισμός κεριών, παραγωγή κεριών διαφόρων σχημάτων και εφέ
  • Συσκευασία: 1 τεμ.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα