Ακρυλικο χρώμα Adam Palacki - 250 ml

€4,13
€16,52 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ακρυλικό χρώμα AdamPalacki 250 ml

  • ακρυλικά χρώματα που θα έχετε εμπιστοσύνη, κατασκευασμένα από ακρυλική ρητίνη με μεταξένια λάμψη και και συνοχή πάστας
  • για να φτιαχτούν τα χρώματα Adam Palackiχρησιμοποιούνται χρωστικές ουσίες μεγάλης ποιότητας
  • μπορούν να εφαρμοστούν άμεσα σε καμβά ή να αναμείξουν με ακρυλικό αραιώτη
  • μπορούν να εφαρμοστούν άμεσα με πινέλα και σπατούλες
  • δεν χρειάζονται πολύ χρόνο να στεγνώσουν και έτσι μπορείτε γρήγορα να βάλετε καινούργιο στρώμα χρώματος
  • όταν στεγνώσουν γίνονται αδιάβροχα
  • συγκολλητικές ιδιότητες του προϊόντος δίνουν την δυνατότητα να βάλετε το χρώμα σε όλα τα είδη της επιφάνειας άσχετα πόσα λυπαρά περιέχει ή αν περιέχει σκόνη, ύφασμα, ξύλο, χαρτί ή πέτρα
  • Με αυτά τα χρώματα θα περάσετε τα όρια της φαντασίας και με το τελέντο σας θα βρείτε χώρο για το πιο ψηλό επίπεδο της δημιουργικότητας σας
  • Διαθέσιμα σε 14 απόχρωσιες

Παράγεται στην Ολανδία

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,91 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 23,64 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Επαγγλματικό Pouring medium ARTMIE 500 ml

Επαγγλματικό Pouring medium ARTMIE 500 ml


6,19 € Τιμή μονάδας 12,38 €/L
ARTMiE

Πρόσφατα Προβεβλημένα