Πίσω στο κατάστημα RVS8360

Ακρυλικα χρωματα Reeves Fine Artist 400 ml | διαλεξτε απόχρωση

€12,20
€30,50 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ακρυλικά χρώματα Reeves Fine Artist 400 ml - διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικά χρώματα υψηλής ποιότητας, με βάση το νερό και δομή πάστας. Κατάλληλα για ζωγραφική με διάφορες επιφάνειες όπως είναι καμβάδες, χαρτί, ύφασμα και γυαλί. Στεγνώνει γρήγορα, δεν είναι διλυτηριώδη και είναι ανθεκτικά στο φως. Μπορείτε να το χρησιμοποιείτε καθευθείαν αό το σωληνάριο ή να προσθέσετε νερό για εφέ ακουαρέλας. Ιδανικό για αρχάριους, ερασιτέχνες και επαγγαλματίες. Διαθέσιμα σε διάφορες αποχρώσεις. Η συσκευασία περιέχει 400 ml.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,91 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 23,64 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση


4,99 € Τιμή μονάδας 49,90 €/L
KREUL
(12)

Πρόσφατα Προβεβλημένα