Υγρή τέμπερα JOVI Premium σετ 6 x 250 ml αποχρώσεις δέρματος

€17,99
€11,99 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η JOVI Premium είναι ένα σετ υγρής τέμπερας με βάση το νερό σε διάφορες αποχρώσεις δέρματος, έτοιμη για άμεση χρήση από παιδιά ηλικίας 3 ετών και άνω καθώς και για σχολικές δραστηριότητες. Ξεχωρίζει για τα ζωντανά της χρώματα, την εξαιρετική καλυπτικότητα και τη ρευστή υφή που απλώνεται πανεύκολα κατευθείαν από το μπουκάλι. Τα χρώματα παρασκευάζονται από φυσικά συστατικά, δεν περιέχουν γλουτένη και ξεπλένονται εύκολα από τα χέρια και τα περισσότερα υφάσματα.

Χαρακτηριστικά και ιδιότητες

  • Μάρκα: JOVI
  • Σειρά: Premium
  • Περιεχόμενο συσκευασίας: 6 x 250 ml
  • Μορφή: υγρή τέμπερα
  • Αποχρώσεις: μιξ αποχρώσεων δέρματος (πολύχρωμο σετ)
  • Κατάλληλο για: παιδιά από 3 ετών, σχολικές χειροτεχνίες
  • Σύνθεση και ασφάλεια: φυσική βάση, χωρίς γλουτένη, πιστοποίηση EN 71
  • Χρήση: πρακτικό καπάκι για ελεγχόμενη ροή χωρίς σπατάλη

Εφαρμογή και τεχνικές

Εφαρμόζεται με πινέλο, ρολό, σπάτουλα ή σφουγγαράκι σε απορροφητικές επιφάνειες όπως χαρτί σχεδίου, χαρτόνι, ξύλο ή πηλό που στεγνώνει στον αέρα. Οι αποχρώσεις αναμειγνύονται εύκολα μεταξύ τους και αραιώνονται με νερό για πιο απαλούς τόνους, στεγνώνοντας γρήγορα με ένα ομοιόμορφο ματ φινίρισμα.

Συχνές ερωτήσεις

Φεύγουν εύκολα από τα ρούχα και είναι ασφαλή για τα παιδιά;
Ναι, τα χρώματα έχουν ασφαλή σύνθεση χωρίς γλουτένη, συμμορφώνονται με το ευρωπαϊκό πρότυπο EN 71 και καθαρίζονται εύκολα από το δέρμα και τα υφάσματα με νερό και σαπούνι.

Σε ποιες επιφάνειες μπορούν να χρησιμοποιηθούν;
Η τέμπερα έχει άριστη πρόσφυση σε απορροφητικά υλικά όπως χαρτί, χαρτόνι, πεπιεσμένο χαρτί, ξύλο και αυτοσκληρυνόμενο πηλό.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Εικόνα από φωτογραφία

Εικόνα από φωτογραφία


67,44 €
ARTMiE
Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Τιμή μονάδας 64,50 €/L
Kompozit
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Τιμή μονάδας 42,53 €/L
Kompozit
Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery

Medium για ακρυλικά χρώματα ROSA Gallery


Τιμή έκπτωσης  6,29 € Κανονική τιμή  6,85 € Τιμή μονάδας 25,16 €/L
ARTMiE®
Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml

Ακρυλικό χρώμα Artemisia 20 ml


2,09 €
Artemisia
Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Ακρυλικό χρώμα STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


14,29 € Τιμή μονάδας 28,58 €/L
Kompozit

Πρόσφατα Προβεβλημένα